У Львові відкриють ще одну медіатеку

17:05 14 липня 2016 р.


Фото: google.com.ua

Сьогодні, 15 липня, на пленарному засіданні Львівської міської ради підтримали ухвалу про надання Центральній бібліотечній системі для дорослих міста Львова в оренду нежитлових приміщень на проспекті Червоної Калини, 58.

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Керівник начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз зазначив:

«Одним зі завдань, яке стоїть перед управлінням культури, власне є те, щоби перетворити існуючі бібліотеки на якісні бібліотеки, які працюватимуть, в тому числі у форматі медіатеки. А також, щоб ті мікрорайони, які відчувають недостачу відповідних закладів культури, щоби цю потребу задовольняти і створювати, в тому числі, нові якісні заклади культури.

Власне, якщо говорити про Сихів, то існуючих бібліотек є лише дві бібліотеки, одна доросла і одна дитяча, і на нашу думку, цього замало для такого мікрорайону. Відтак, управлінням культури спільно з управлінням комунальної власності було проведено ще починаючи з минулого року пошук відповідних приміщень для того, щоб створити медіатеку.

Такі приміщення знайшлись – це є приміщення, які збудовані одним із міських забудовників, стала частиною його відповідною інвестиційного внеску. Впродовж цих півроку відбулося оформлення відповідних документів і передача цих приміщень в комунальну власність, оформлення відповідних свідоцтв.

І сьогодні, нарешті, відбулася фінальна крапка в документальній частині, прийняття ухвали про те, що ці приміщення офіційно будуть передані в оренду Централізованій бібліотечній системі для дорослих, для створення там медіатеки. Відтак, цей крок дає нам можливість розпочати проектування медіатеки, розпочати розробку відповідної проектно-кошторисної документації.

Маю сподівання, що цього року ми цю роботу проведемо з тим, щоби після відповідних тендерних процедур, наступного року вже, безпосередньо, облаштувати якісну медіатеку. Це буде друга медіатека, паралельно відбувається схожий процес щодо створення медіатеки в Рясному».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу