У Львові відкриють ще одну медіатеку

17:05 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: google.com.ua

Сьогодні, 15 липня, на пленарному засіданні Львівської міської ради підтримали ухвалу про надання Центральній бібліотечній системі для дорослих міста Львова в оренду нежитлових приміщень на проспекті Червоної Калини, 58.

Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Керівник начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз зазначив:

«Одним зі завдань, яке стоїть перед управлінням культури, власне є те, щоби перетворити існуючі бібліотеки на якісні бібліотеки, які працюватимуть, в тому числі у форматі медіатеки. А також, щоб ті мікрорайони, які відчувають недостачу відповідних закладів культури, щоби цю потребу задовольняти і створювати, в тому числі, нові якісні заклади культури.

Власне, якщо говорити про Сихів, то існуючих бібліотек є лише дві бібліотеки, одна доросла і одна дитяча, і на нашу думку, цього замало для такого мікрорайону. Відтак, управлінням культури спільно з управлінням комунальної власності було проведено ще починаючи з минулого року пошук відповідних приміщень для того, щоб створити медіатеку.

Такі приміщення знайшлись – це є приміщення, які збудовані одним із міських забудовників, стала частиною його відповідною інвестиційного внеску. Впродовж цих півроку відбулося оформлення відповідних документів і передача цих приміщень в комунальну власність, оформлення відповідних свідоцтв.

І сьогодні, нарешті, відбулася фінальна крапка в документальній частині, прийняття ухвали про те, що ці приміщення офіційно будуть передані в оренду Централізованій бібліотечній системі для дорослих, для створення там медіатеки. Відтак, цей крок дає нам можливість розпочати проектування медіатеки, розпочати розробку відповідної проектно-кошторисної документації.

Маю сподівання, що цього року ми цю роботу проведемо з тим, щоби після відповідних тендерних процедур, наступного року вже, безпосередньо, облаштувати якісну медіатеку. Це буде друга медіатека, паралельно відбувається схожий процес щодо створення медіатеки в Рясному».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми