У Львові відкриють дитячий клуб «Колібрі»

14:10 16 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 16 вересня, о 16.00 на вулиці Пасічній у Львові розпочнеться урочиста церемонія відкриття оновленого дитячого клубу «Колібрі».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Нещодавно там завершили ремонтні роботи, а вже сьогодні заклад відкриває двері для юних відвідувачів. Цей клуб унікальним тим, що у ньому функціонуватиме спеціально обладнана кімната для занять дітей з аутизмом».

«У клубі діятимуть гурток хенд-мейду, студія образотворчого мистецтва та ліпки глини, студія сучасного танцю, фотогурток, клас вивчення англійської мови. Усі заняття в дитячому клубі – безкоштовні», – поінформували також у міськраді.

«У дитячому клубі «Колібрі» займатимуться орієнтовно 200 дітей віком від чотирьох до 18 років. Загальна площа приміщення клубу «Колібрі» – 127 квадратних метрів. З міського бюджету на проведення капітального ремонту спрямували понад 1,4 млн. гривень. а ще близько 150 тисяч гривень – на придбання меблів та інвентаря», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу