У Львові відкриють дитячий клуб «Колібрі»

14:10 16 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 16 вересня, о 16.00 на вулиці Пасічній у Львові розпочнеться урочиста церемонія відкриття оновленого дитячого клубу «Колібрі».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Нещодавно там завершили ремонтні роботи, а вже сьогодні заклад відкриває двері для юних відвідувачів. Цей клуб унікальним тим, що у ньому функціонуватиме спеціально обладнана кімната для занять дітей з аутизмом».

«У клубі діятимуть гурток хенд-мейду, студія образотворчого мистецтва та ліпки глини, студія сучасного танцю, фотогурток, клас вивчення англійської мови. Усі заняття в дитячому клубі – безкоштовні», – поінформували також у міськраді.

«У дитячому клубі «Колібрі» займатимуться орієнтовно 200 дітей віком від чотирьох до 18 років. Загальна площа приміщення клубу «Колібрі» – 127 квадратних метрів. З міського бюджету на проведення капітального ремонту спрямували понад 1,4 млн. гривень. а ще близько 150 тисяч гривень – на придбання меблів та інвентаря», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

12:01 13 лютого 2020 р.

Площу Коліївщини обіцяють впорядкувати мерія і єврейська громада

12 лютого між управлінням охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії центрально-східної Європи», ГО «Лабораторія міського простору», Єврейською релігійною громадою прогресивного іудаїзму «Тейва» у Львові, Почесним Консульством Держави Ізраїль у Західному регіоні України, благодійним фондом «Бней Бріт Леополіс» імені Еміля Домбергера, Львівським товариством єврейської культури імені Шолом-Алейхема й Всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-ар'є» підписано Меморандум про співпрацю в напрямку збереження єврейської спадщини у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу