27 липня у Львові відкриють «Особливу виставку»

10:36 27 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lpm.com.ua

У Палаці мистецтв на вулиці Коперника експонуватимуть понад 80 художніх робіт та понад 20 фотопортретів, стоврених підопічними «Карітасу».

«У середу, 27 липня, об 11:00 у Львівському Палаці мистецтв на вулиці Коперника (№17) відбудеться відкриття «Особливої виставки» від людей з особливими потребами (підопічних соціальних центрів інклюзії «Карітасу» зі Стрия та з Дрогобича)», –повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Організатори запрошують усіх охочих, адже увага стане додатковою мотивацією для «особливих» художників. Упродовж чотирьох місяців підопічні «Карітасу» створювали під наставництвом професійних художників картини.

Ініціатива розпочалась як проект арт-терапії, а набула мистецького значення, бо рівень робіт перевершив всі очікування. Експозиція включає понад 80 художніх робіт та понад 20 фотопортретів.

Відкриття відбудеться у форматі вільної дискусії про особливі потреби та особливі можливості, про взаємодію різних людей в суспільстві та соціальну інклюзію. На відкриття приїдуть автори робіт, щоб поспілкуватись та представити свої картини».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу