У Львові відкрився 21-й ХХІ Форум видавців, що триватиме з 11 до 14 вересня (відео)

13:27 11 вересня 2014 р.

У програмі Форуму видавців у Львові 960 заходів, що відбудуться на різних майданчиках міста.

Сьогодні, 11 вересня, у Львівському палаці Потоцьких відбулася церемонія офіційного відкриття чергового ХХІ Форуму видавців у Львові.  Під час урочистої церемонії відкриття виступили президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський.

Сьогодні о 18.00 у конференц-залі Палацу мистецтв розпочнеться Урочиста академія і нагородження переможців премії «Найкраща книга Форуму – 2014».
ХХІ Форум видавців у Львові триватиме впродовж 11-14 вересня і включає у своїй програмі 960 заходів.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу