У Львові відкрито сімейний центр розвитку й дозвілля «Під спільним дахом»

18:22 12 лютого 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко

Про це повідомляє сьогодні, 12 лютого, прес-служба міської ради.

За її інформацією, сьогодні, 12 лютого, відбулося урочисте відкриття Сімейного центру розвитку й дозвілля «Під спільним дахом», який є оновленою бібліотекою, котра входить до Централізованої бібліотечної системи для дітей Львова, а знаходиться на вулиці Симоненка, 10. Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР зазначила з цього приводу:

«Нам потрібна бібліотека, як центр розвитку громади, адже бібліотеки, як місце де видаються і зберігаються книги, відходять у минуле. Ми щасливі, що люди, які тут працюють, добре це розуміють.

Тішить те, що дитяча бібліотечна система працює добре та в правильному напрямку. Для того, щоб мати такий центр, потрібно мати ресурси у вигляді приміщення. Ми працюємо з бібліотеками так, аби вони перетворювались в такі чи інші центри, незалежно від того, яку площу вони займають, та будували свою роботу таким чином, аби сюди хотілось прийти».

Ремонт бібліотеки №19, площа якої – близько 1000 кв. м., тривав упродовж п’яти років у два етапи, однак під час нього вона працювала у звичному режимі. Загалом на її оновлення (ремонтні та оздоблювальні роботи, закупівля меблів) було скеровано з бюджету львівської міської ради близько 250 тисяч гривень  Натомість комп’ютерну техніку бібліотека отримала завдяки перемозі у програмі «Бібліоміст».

Відтак бібліотека впроваджує й нові нетрадиційні послуги: незвичний teenager-сервіс «Міняю все», «Бібліоняня» для найменших відвідувачів, інтернет-розсилка для батьків «Бібліо-mail» та інші. Директор Централізованої бібліотечної системи для дітей  Львова. Валентина Галушко розповіла також:

«Ми відчуваємо, що зараз бібліотека повинна бути дуже інтерактивною, тому що крім отримання знань, інформації, ділового читання, дитина ще вимагає дозвілля. На сьогодні ця бібліотека переформатована і стає центром розвитку і дозвілля дітей.

Є релакс-зона, де дитина може відпочити, зустрітися з психологами, усамітнитися і почитати. У зоні «Арт брама» діти можуть малювати, презентуючи ці малюнки, можуть створювати власні вистави.

Незвичним для бібліотеки є тенісний стіл, відпочиваючи, можна створювати міні-турніри. У холі ми плануємо влаштовувати танці для дітей, щоб у п’ятницю з 16 до 18 год вони вчилися танцювати, а ми будемо запрошувати людей, які будуть їх навчати. 

Відкривається бібліотераса – це зона, де в літній період буде читальний зал. Маємо зони ділового читання та інтернет-зону, адже наша бібліотека виграла грант в програмі «Бібліоміст».

Окрім цього ми обслуговуємо пенсіонерів, у нас є програма «Щасливий вік», навчаємо користування інтернетом наших бабусь та дідусів, вони залюбки приходять у час, коли немає дітей (з 10-ї до 12-ї години), та навчаються комп’ютерної грамотності. У нас є «Дружна родина», у неділю відкриваємо «Бібліоняню» для молодих сімей та мам, які можуть залишити своїх дітей, або бути разом з ними і відпочивати впродовж двох годин.

Ми обслуговуємо найменших діток – з двох до шести років. «Дружня родина» дає змогу і читати, і відпочити. Така сьогодні сучасна і креативна бібліотека».

Сімейний центр розвитку й дозвілля «Під спільним дахом» працюватиме з 10 до 18 години, окрім суботи. Всі послуги у ньому – безкоштовні.

Працівники центру запрошують відвідувати бібліотеку та її нові підрозділи, інноваційні території, а вони в свою чергу забезпечать цікаве та якісне дозвілля. Про це повідомляє сьогодні, 12 лютого, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу