У Львові відкрили виставку «Шедеври очима дітей»

15:35 17 червня 2016 р.


Фото: day.kyiv.ua

Експоновані у Палаці мистецтв картини-»копії» можна купити – у такий спосіб відвідувачі-благодійники фінансово допоможуть дитині-інтерпретатору.

У Львові представили виставку «Шедеври очима дітей». Благодійний проект, ініційований громадською організацією «Львівський центр піклування про дітей», прихистив Палац мистецтв на вулиці Коперника, 17.

В експозиції – копії шедеврів світового мистецтва пензля дітей віком від шести до 16-ти років. Юні інтерпретатори демонструють публіці, зокрема, власне бачення полотен «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, «Мерілін» Енді Воргола та «Свобода на барикадах» Ежена Делакруа.

За словами директора ГО «Львівський центр піклування про дітей» Юрія Гимона, «шедеври копіювали діти з неблагополучних сімей, сімей, що потрапили у кризову ситуацію, чиї батьки є алко- та наркозалежними, перебувають у місцях позбавлення волі, вимушено переселені з окупованих територій та зони проведення АТО, а також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей».  Юрій Гимон запрошує усіх охочих, а головне – небайдужих до чужого горя відвідати виставку та побачити таланти дітлахів, що потрапили у складні життєві обставини: «У більшості із них немає нормальних побутових умов та батьківського піклування».

Експоновані у Палаці мистецтв картини-»копії» можна купити – якщо, звичайно, якась впаде в око. У такий спосіб відвідувачі-благодійники фінансово допоможуть дитині-інтерпретатору.

Вхід на виставку «Шедеври очима дітей» вільний. Про це повідомили в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу