У Львові відкрили виставку «Ретроспектива. Іван Труш» | Новини Львова

У Львові відкрили виставку «Ретроспектива. Іван Труш»

19:32 13 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 13 грудня, в історичному комплексі Національного музею імені Андрея Шептицького відкрили виставку «Ретроспектива. Іван Труш».

Виставку «Ретроспектива. Іван Труш».відкривають малярські роботи раннього періоду творчості (1890-1912 роки), який став часом становлення й формування індивідуальної живописної мови Івана Труша. У відкритті виставки, що відбулося в межах мистецького проекту «Відомий і невідомий Труш» взяли участь міністр соціальної політики України Андрій Рева і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Галерея портретів (1893-1920 роки) представляє найближче оточення художника, розкриває його контакти із представниками тогочасного культурно-громадського середовища. До уваги відвідувачів вперше буде представлено обидва портрети Лесі Українки, що ілюструють малознані епізоди взаємин митця і поетеси, двох непересічних постатей в історії української культури.

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького започаткував проект «Відомий і невідомий Труш» із нагоди 150-річчя від дня народження відомого українського живописця, портретиста, мистецтвознавця Івана Труша. Про це повідомили в четвер, 13 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 5 липня 2020 р.

На найдавнішому експонаті у музеї під відкритим небом замінять 50 тис ґонт

У Музеї народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького розпочались реставраційні роботи із заміни ґонти на храмі Премудрості Божої. Підготовка до цих робіт тривала декілька років, а вже за кілька місяців церква буде мати оновлений вигляд.

Рубрика: Культура

23:22 3 липня 2020 р.

Яворівська забавка та яворівський пиріг до кінця року можуть потрапити до реєстру нематеріальної культурної спадщини України та ЮНЕСКО

Львівська ОДА ініціювала присвоєння статусу нематеріальної культурної спадщини яворівській забавці та яворівському пирогу.

Рубрика: Культура

19:17 3 липня 2020 р.

Міський голова Львова порушив масковий режим і може бути оштрафований

Це сталося під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового у Ратуші зі знімальною групою фільму за романом Кузьми Скрябіна «Я, „Побєда“ і Берлін» (на світлині).

Рубрика: Культура

09:59 3 липня 2020 р.

Львівський художник Турецький у Нью-Йорку продовжив справу Пікассо і Сезана

Роботу львівського художника Івана Турецького «Фрагменти II (Італійський щоденник)»/ «Fragments II (Italian Diary)» продали за ціною $21 250 на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку в секторі «Світовий кубізм і його продовження».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу