У Львові відкрили виставку «Ретроспектива. Іван Труш»

19:32 13 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 13 грудня, в історичному комплексі Національного музею імені Андрея Шептицького відкрили виставку «Ретроспектива. Іван Труш».

Виставку «Ретроспектива. Іван Труш».відкривають малярські роботи раннього періоду творчості (1890-1912 роки), який став часом становлення й формування індивідуальної живописної мови Івана Труша. У відкритті виставки, що відбулося в межах мистецького проекту «Відомий і невідомий Труш» взяли участь міністр соціальної політики України Андрій Рева і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Галерея портретів (1893-1920 роки) представляє найближче оточення художника, розкриває його контакти із представниками тогочасного культурно-громадського середовища. До уваги відвідувачів вперше буде представлено обидва портрети Лесі Українки, що ілюструють малознані епізоди взаємин митця і поетеси, двох непересічних постатей в історії української культури.

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького започаткував проект «Відомий і невідомий Труш» із нагоди 150-річчя від дня народження відомого українського живописця, портретиста, мистецтвознавця Івана Труша. Про це повідомили в четвер, 13 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу