У Львові відкрили виставку графіки Каталін Голло

10:05 13 липня 2016 р.

  • 0


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Експозиція «Момент» триватиме у Національній галереї мистецтв на вулиці Стефаника до 8 серпня.

Експозицію під назвою «Момент» відкрили у Національній галереї мистецтв на вулиці Стефаника, 3 у рамках проекту «Дні угорської культури у Львові». На оглядини публіки виставлено близько шести десятків графічних робіт художниці із Угорщини.

До слова: Каталін Голло – родом із Закарпаття, але вже понад 40 років живе на історичній батьківщині.  Участь у відкритті виставки взяли  представники консульств Угорщини, зокрема –  генеральний консул Угорщини в Ужгороді Ласло Віда,  також – голова Товариства культури львівських угорців Габор Сарваш.

За словами директора Галереї мистецтв Лариси Возницької, угорське товариство у Львові і Національна галерея мистецтв  співпрацюють давно і плідно. Згадала пані Возницька, зокрема, виставку творів закарпатських художників, звичайно ж – експозицію художника в царині графічних творів, одного із засновників та першого голови Товариства культури львівських угорців Маріона Ілку.  Щодо виставки Каталін Голло, то, за словами Лариси Возницької, тут можна проводити багато часу, зупинятися біля кожного твору, щоби оглянути…

Своєю чергою, вчений секретар галереї Наталія Маїк привітала присутніх з можливістю доторкнутися до справжньої творчості. Мистецтвознавець зазначила: «Кожний твір Каталін Голло – окрема історія. Відчувається, що у цих творах – дуже багато особистих історій художниці. І ці світоглядні принципи, ці історії – дуже змістовні. Вони передають багаторівневу мозаїку буття і способи буття. У цих роботах – сполучення часу: минулого, теперішнього, майбутнього, які творять Вічність. Дуже символічно, що виставка називається «Моментом», бо практично у кожному творі є моменти протистояння, моменти відкриття…».

Скласти особисте враження про «Момент» Каталін Голло можна до 8 серпня. Про це повідомили в київському часописі «День».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу