У Львові відкрили пазл-бібліотеку з інтерактивними зонами

18:00 4 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Для мешканців мікрорайону Новий Львів відкрили пазл-бібліотеку для дітей на вулиці Мишуги, 3».

Про це повідомили у вівторок, 4 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Пазл-бібліотека – оригінальна мозаїка, яка складається з різних напрямів діяльності. Зокрема – культурно-просвітницької, інформаційної, дозвільної, інтелектуальної, комунікативної – це своєрідні фрагменти образу сучасної, креативної, відкритої бібліотеки для дітей. Сьогодні пазл-бібліотеку оглянув міський голова Львова Андрій Садовий».

Андрій Садовий розповів: «Це вже 11-та наша відремонтована бібліотека. За останні роки маємо 11 відремонтованих і 1 відкриту бібліотеку. На ремонт цієї бібліотеки було витрачено 800 тисяч гривень – це разом із проектними роботами, ремонтними роботами, закупівлями обладнання, меблів та техніки. Бібліотека є маленькою, але вона є таким дитячим вуликом, адже навколо є багато багатоповерхівок, і бібліотека діє з 1980 року».

Міський голова доповнив: «До ремонтних робіт вона була в жахливому стані, тому що тут були великі проблеми з каналізацією, було постійне підтоплення. Зараз тут є 2700 записаних читачів. Працюють різноманітні майстер-класи, гуртки, інтелектуальний клуб, бібліоняня, де можна залишити дошкільнят, де з ними фахово займаються. І, як кожна наша бібліотека – це не є книгосховищем, а є простором для спілкування, місцем неформальної освіти, де діти, школярі чи студенти можуть готуватися до лекцій, до уроків».

Андрій Садовий також повідомив: «Тут діє окремий напрямок «зроби уроки в бібліотеці», а також проводяться різноманітні заходи, зустрічі з відомими людьми, з письменниками для того, щоб дітки тут розвивалися, вдосконалювалися, комунікували між собою, знайомилися. Ми хочемо, щоб бібліотека була ще комфортнішою, ще ближчою до читача: ми впроваджуємо програму електронного читацького квитка, що передбачає створення єдиного електронного читацького квитка на усі наші дитячі та дорослі філії, а в нас їх є 40, і можна буде зареєструватися через комп’ютер і стати читачем автоматично усіх бібліотек, користуватися усіма послугами, а також мати доступ до переліку тих книг, які містяться в бібліотеці, можна буде замовляти і книга буде чекати 24 години».

Більше подробиць опубліковано на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу