У Львові відкрили міжнародну мистецьку виставку

17:15 7 листопада 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У львівському Палаці мистецтв розпочала роботу міжнародна мистецька виставка «Осінній Салон «Високий Замок-2018».

На першому поверсі Палацу мистецтв розмістилася виставка творчих робіт юних художників з мистецьких шкіл області. На другому поверсі – виставка Українського плакату, виставка-вшанування художника Григорія Смольського та виставка графіки у новій міні-галереї «Art Space» («Арт Простір»). На третьому поверсі – конкурсні роботи «Осіннього Салону «Високий замок -2018».

Як розповіла член оргкомітету конкурсу, заступниця директора Львівського палацу мистецтв Ольга Луковська, цьогоріч на конкурс надіслали близько півтисячі робіт з України, Німеччини, Нідерландів, Польщі та Грузії. В експозицію потрапили триста живописних та керамічних праць, які можна буде оглядати впродовж місяця. А наприкінці журі відбере десяток найкращих доробків.

В окремому залі завдяки співпраці Палацу мистецтв з родиною художника, представлено роботи з домашньої колекції художника Григорія Смольського. У грудні виповнюється 125 років від дня його народження.

Особлива подія в межах салону – відкриття в Палаці мистецтв міні-галереї «Art Space». Стартували виставкою графіки студентів Академії друкарства. Це поточні роботи і першокурсників, і магістрів новоствореної кафедри книжкової та станкової графіки.

Виставка Українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України буде присвячена до 145-ї річниці їхньої alma mater та 25-річчя статусу «університет». Буде представлено творчий доробок студентів – понад 40 плакатів, переважно екологічної тематики.

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу