У Львові відкрили міжнародну мистецьку виставку

17:15 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 624


Фото: oblrada.lviv.ua

У львівському Палаці мистецтв розпочала роботу міжнародна мистецька виставка «Осінній Салон «Високий Замок-2018».

На першому поверсі Палацу мистецтв розмістилася виставка творчих робіт юних художників з мистецьких шкіл області. На другому поверсі – виставка Українського плакату, виставка-вшанування художника Григорія Смольського та виставка графіки у новій міні-галереї «Art Space» («Арт Простір»). На третьому поверсі – конкурсні роботи «Осіннього Салону «Високий замок -2018».

Як розповіла член оргкомітету конкурсу, заступниця директора Львівського палацу мистецтв Ольга Луковська, цьогоріч на конкурс надіслали близько півтисячі робіт з України, Німеччини, Нідерландів, Польщі та Грузії. В експозицію потрапили триста живописних та керамічних праць, які можна буде оглядати впродовж місяця. А наприкінці журі відбере десяток найкращих доробків.

В окремому залі завдяки співпраці Палацу мистецтв з родиною художника, представлено роботи з домашньої колекції художника Григорія Смольського. У грудні виповнюється 125 років від дня його народження.

Особлива подія в межах салону – відкриття в Палаці мистецтв міні-галереї «Art Space». Стартували виставкою графіки студентів Академії друкарства. Це поточні роботи і першокурсників, і магістрів новоствореної кафедри книжкової та станкової графіки.

Виставка Українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України буде присвячена до 145-ї річниці їхньої alma mater та 25-річчя статусу «університет». Буде представлено творчий доробок студентів – понад 40 плакатів, переважно екологічної тематики.

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:15 17 січня 2019 р.

У Львові експонують емалі на металі

Київський художник Олексій Коваль презентував у львівській галереї «Зелена канапа» свою виставку «Земля і Небо».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 309

10:10 17 січня 2019 р.

У Львові буде благодійний фестиваль «Мрія на всіх»

У суботу, 19 січня, у Львові організують благодійний фестиваль на підтримку ветеранів АТО, які отримали важкі поранення в українсько-російській війні та обмежені в пересуванні, проте мають велику мрію.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 273

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу