У Львові відкрили міжнародну мистецьку виставку

17:15 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 375


Фото: oblrada.lviv.ua

У львівському Палаці мистецтв розпочала роботу міжнародна мистецька виставка «Осінній Салон «Високий Замок-2018».

На першому поверсі Палацу мистецтв розмістилася виставка творчих робіт юних художників з мистецьких шкіл області. На другому поверсі – виставка Українського плакату, виставка-вшанування художника Григорія Смольського та виставка графіки у новій міні-галереї «Art Space» («Арт Простір»). На третьому поверсі – конкурсні роботи «Осіннього Салону «Високий замок -2018».

Як розповіла член оргкомітету конкурсу, заступниця директора Львівського палацу мистецтв Ольга Луковська, цьогоріч на конкурс надіслали близько півтисячі робіт з України, Німеччини, Нідерландів, Польщі та Грузії. В експозицію потрапили триста живописних та керамічних праць, які можна буде оглядати впродовж місяця. А наприкінці журі відбере десяток найкращих доробків.

В окремому залі завдяки співпраці Палацу мистецтв з родиною художника, представлено роботи з домашньої колекції художника Григорія Смольського. У грудні виповнюється 125 років від дня його народження.

Особлива подія в межах салону – відкриття в Палаці мистецтв міні-галереї «Art Space». Стартували виставкою графіки студентів Академії друкарства. Це поточні роботи і першокурсників, і магістрів новоствореної кафедри книжкової та станкової графіки.

Виставка Українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України буде присвячена до 145-ї річниці їхньої alma mater та 25-річчя статусу «університет». Буде представлено творчий доробок студентів – понад 40 плакатів, переважно екологічної тематики.

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:45 8 листопада 2018 р.

Українці увійшли в три номінації ADAMI Media Prize 2018

Після інтенсивної роботи журі в Одесі, Україна, премія ADAMI з культурного розмаїття в Східній Європі оголосита номінантів конкурсу ADAMI Media Prize 2018.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 297

12:00 8 листопада 2018 р.

Творчі колективи з Луганщини продемонструють своє мистецтво на Львівщині

Зразковий ансамбль танцю «Орля» циркова студія «Кристал» Палацу культури міста Рубіжне вітатимуть у четвер, 8 листопада, гостей народного дому Червонограда мистецькою програмою «Даруємо мистецтво».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 336

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу