У Львові відкрили графіті, присвячене митрополиту Андрею Шептицькому

12:24 22 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: photo-lviv.in.ua

Львів’яни до появи графіті на стінах ринку поставилися неоднозначно.

20 жовтня на стіні Стрийського ринку відбулося відкриття величезного графіті, присвяченого митрополиту Андрею Шептицькому. Це графіті є частиною соціально-мистецької кампанії «ДемАльянсу» під назвою «Говорять стіни Львова».

Створив графіті художник Андрій Савчишин. Митець працював над ним два місяці. На стіні він зобразив три портрети Шептицького та відтворив елементи багатогранних досягнень митрополита.

Тут Шептицький у молодому віці, середньому та старшому. На думку стріт-артиста, графіті зображує Андрея Шептицького не лише видатним церковником, а й активним соціальним та політичним діячем, яким він був.

Організатори з «ДемАльянсу» розповіли: «Такою акцією ми хочемо показати, що вшановувати пам’ять видатних людей можна не витрачаючи шалених коштів. Це графіті обійшлося нам лиш у кілька тисяч гривень, але воно красномовно розповідатиме про видатного українця ще багато років. У той же час ми змогли зробити наше місто красивішим та комфортнішим. Це не остання наша акція, і кожен охочий може доєднатися до неї як і працею, так і фінансами». 

Львів’яни до появи графіті на стінах ринку поставилися неоднозначно. Хтось захоплено підтримував цю ідею і хвалив юного художника за гарну роботу, хтось вимагав сказати, скільки йому за це платять. Частина львів’ян також скептично оцінила появу митрополита Андрея Шептицького на стіні ринку. 

Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, на сайті телеканалу «Еспресо.TV».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів