У Львові відкрили фотовиставку «Усі ми – вишиванка»

13:15 16 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 16 травня, нагоди на площі Ринок біля міськради відкрили тематичну фотовиставку дітей з інвалідністю «Усі ми – вишиванка».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цей соціальний проект покликаний передати емоції та красу п’яти особливих дітей, віком від дев’яти до 15 років, які вдягнули національний одяг. За словами організаторки виставки та голови ГО «Розправлені крила» Юлії Аронової, День вишиванки – це чудова нагода звернути увагу на дітей з інвалідністю, і на те, що вишиванка – це одяг, який єднає та прикрашає усіх.

Юлія Аронова зазначила: «Для нас, батьків, ця виставка – ще одна можливість показати, які наші діти красиві. Часто ми звикли бачити лише їхні особливості та потреби, але насправді – вони є просто дітьми, які вдягають красиві вишиванки і фантастично в них виглядають».

dailylviv.com

До теми

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

11:00 22 вересня 2021 р.

Сьогодні у Львові представляють 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021 (відео наживо)

Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Представлення 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу