У Львові відкрили фотовиставку «Усі ми – вишиванка»

13:15 16 травня 2019 р.

  • 0
  • 849


Фото: city-adm.lviv.ua

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 16 травня, нагоди на площі Ринок біля міськради відкрили тематичну фотовиставку дітей з інвалідністю «Усі ми – вишиванка».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цей соціальний проект покликаний передати емоції та красу п’яти особливих дітей, віком від дев’яти до 15 років, які вдягнули національний одяг. За словами організаторки виставки та голови ГО «Розправлені крила» Юлії Аронової, День вишиванки – це чудова нагода звернути увагу на дітей з інвалідністю, і на те, що вишиванка – це одяг, який єднає та прикрашає усіх.

Юлія Аронова зазначила: «Для нас, батьків, ця виставка – ще одна можливість показати, які наші діти красиві. Часто ми звикли бачити лише їхні особливості та потреби, але насправді – вони є просто дітьми, які вдягають красиві вишиванки і фантастично в них виглядають».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:15 21 серпня 2019 р.

У Львові призупинятимуть рух транспорту на маршруті прощі

У неділю, 25 серпня, о сьомій годині ранку Божественною Літургією у Храмі святого Архангела Михаїла на вулиці Винниченка (№22) розпочнеться ХХVІ піша проща до Святоуспенської Унівської Лаври з нагоди храмового свята Лаври – Успення Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 1038