У Львові відбулося загальноміське освячення води

18:30 19 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У неділю, 19 січня, на свято Богоявлення на площі Ринок у Львові традиційно відбувся щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Про це повідомили в неділю, 19 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що до спільної молитви та колядування долучилось чимало львів’ян та гостей міста, котрі змогли взяти додому освячену воду. Святкування розпочалося вітання колядками від львівських хорів, зокрема – хору «Ставрос» Львівського ставропігійного братства св. апостола Андрія Первозванного, хору «Покрова» Покровської парафії ПЦУ та етно-гурту «Йордана».

А з 13.30 відбувався загальноміський екуменічний молебень та освячення води за участю духовенства усіх християнських конфесій міста. Чин освячення води, відповідно до графіку, очолив Митрополит Львівський ПЦУ Макарій. Традиційно кожен охочий міг після освячення води взяти її додому.

Заступник директора «Львівводоканалу» Юрій Свізінський зазначив: «Об'єм резервуару – 1500 літрів. Торік цього обсягу вистачило для усіх охочих. Ми ретельно стежимо за технічним станом резервуару, виконуємо дезінфекцію та промивку. Артезіанську воду, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачали на площу Ринок з допомогою автоцистерни підприємства».

Як інформував «ЩЛ», 24 січня гурт «Lux Mundi» спільно з хором «Taize Lviv» та великим збірним оркестром влаштують у «Центрі Довженка» велике різдвяне дійство.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура