Львів'яни провели смолоскипну ходу «Пам'ятай героїв»

21:25 5 березня 2017 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Маршрут смолоскипної ходи урочисто закінчився біля пам’ятника Борцям за волю України.

У Львові відбулася смолоскипна хода «Пам'ятай героїв», присвячена генерала-хорунжому Української Повстанської Армії Романові Шухевичу.  Багатотисячна колона вирушила від пам’ятника Тарасові Шевченку. Маршрут смолоскипної ходи урочисто закінчився біля пам’ятника Борцям за волю України, де активісти традиційно зачитали молитву Українського націоналіста і вшанували пам'ять усіх борців української нації за незалежну і вільну Україну.

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події й нагадали: «5 березня – 67 річниця з дня героїчної загибелі командира УПА Романа Шухевича у Білогорщі. Пам'ять про нього не згасне ніколи, адже він зробив величезний, неоціненний внесок в боротьбу за Українську державу!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура