У Львові відбудуться змагання з автослалому (відео)

11:00 23 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

На території Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького пройде регіональний етап Кубку FAU з автослалому «Мирна країна – єдина Україна».

«Львівський автоспортивний клуб «Drive City» за підтримки Львівської міської ради та ТЦ «Роксолана» проводить регіональний етап Кубку FAU з автослалому «Мирна країна – єдина Україна», фінал якого пройде в Києві восени цього року», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Представник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Ірина Лащенко зазначила: «Управління молоді, сім’ї та спорту вже не вперше підтримує автомобільні змагання, які проходять у Львові. Ми раді підтримувати такий захід, автомобільні змагання є одним із видовищних видів спорту. І ми раді, що можемо принести якусь користь цьому спорту». 

Своєю чергою, головний адміністратор Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького Сергій Хомчин відзначив:  «Ми стараємося підтримувати контакти і співпрацювати з усіма охочими розвивати автомобільний спорт. Власне, ця тематика є цікавою для нас і будемо сподіватися, що буде не менш цікаво для мешканців та гостей міста Львова». 

Натомість голова ГО «Драйв сіті» Марина Временова повідомила: «Ми цього разу вперше за декілька останніх років проводимо змагання з автомобільного слалому в межах центру Львова з можливістю долучити випадкових глядачів, які можуть подивитися і зрозуміти, що вони також можуть до цього долучитися. Ми сподіваємося, що після проведення змагань, ми зможемо побачити нові обличчя у Львівському автоспорті». 

Основні змагання пройдуть 23 липня на території Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького з 12.00 до 17:30, а нагородження переможців – о 18:00 на площі перед ТЦ «Роксолана» - генеральним спонсором етапу. Керівник PR-відділу ТЦ «Роксолана» Тетяна Ольховська зазначила:

«Автоспорт не є дешевим видом спорту. Він потребує підготовки техніки і самого себе. Автослалом вчить поведінки на дорозі. Це їзда на невеликій швидкості, відповідно він є більш безпечнішим і можна його проводити на більш закритих, менших ділянках.

Навіть майданчика 50 на 50 нам буде достатньо, щоби провести досить видовищні змагання.

Цього року нема поділів на любителів і на професіоналів. Ми діємо під Автомобільну федерацію України, там є свої регламенти, свої правила. Відповідно, у нас є два класи – передній привід, задній привід. Тобто, кожна людина може знайти для себе якусь машину, яка підходить саме їй.

Автослалом – один з найдоступніших видів автоспорту. Це швидкісне маневрування по «фігурі» – трасі, розміченій фішками. Вона включає повороти, так звані «змійки», розвороти на 180 градусів заднім та переднім ходом тощо. Відтак, це змагання не у швидкості, оскільки переважно на трасі знаходиться один автомобіль, а у водійській майстерності, точності виконання елементів.

Підприємці не можуть бути осторонь таких подій. Адже, частину коштів з продажу певних товарів у ТЦ «Роксолана» ми можемо скерувати на допомогу і підтримку таких проектів.

Для нас спорт є пріоритетний напрям. Ми хочемо показати нашим покупцям, що вони можуть отримати не лише якийсь товар і про них забули, а можуть відчути якесь дозвілля, якусь насолоду. І нам дуже приємно, що організатори обрали площу перед ТЦ «Роксолана» для нагородження фіналістів. Сподіваємося, що у нас буде здорова і спортивна нація і бізнес у цьому буде сприяти».

Запрошуємо всіх охочих долучитись та підтримати львівський автоспортсменів, які виборюватимуть місце у фіналі. Участь у змаганнях візьмуть автоспортсмени з різних міст України, зокрема з Тернополя, Івано-Франківська, Києва, Винниці, Хмельницького та ін. Серед попередньо заявлених учасників - чемпіони та призери різних автоспортивних турнірів України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу