У Львові відбудеться вже 11-й «Дитячий форум»

15:00 25 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «З 10 до 13 травня у Палаці мистецтв на вулиці Коперника триватиме «Дитячий форум» – один з найбільших фестивальних заходів в Україні для розвитку і радості дітей та їхніх батьків».

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Це ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок, а також багато літературних, культурних, мистецьких, освітніх, спортивних заходів».

Керівник управління культури Львівської міської ради Оксана Стельмах уточнила: «У форумі задіяні різні інституції – і музеї, і бібліотеки, і театральні студії. Зокрема, в організації і в проведенні заходів Дитячого Форуму задіяні наші всі міські бібліотеки – це 17 бібліотек, і один день форуму повністю організовує, забезпечує наша Централізована бібліотечна система для дітей, яка вже впродовж тривало часу має багато програм і проектів, спрямованих на розвиток дитячого читання. Ми зажди підтримуємо заходи форуму як дитячого, так і дорослого. І в цьому році в міському бюджеті Львова передбачено 170 тисяч гривень на дофінансування цього форуму. На Форум видавців, який відбудеться у вересні, управління культури передбачило кошти в сумі 300 тисяч гривень.

«Дитячий форум» – це 1000 заходів за чотири дні: читання, конкурси, квести, роботи, віртуальна реальність, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, події для дошкільнят та батьків, а також новинки для дітей від українських видавців на книжковому ярмарку. Цього року діти-відвідувачі потраплять до чарівного «Королівства «Буквордс», подорожуватимуть тематичними землями королівства та збиратимуть ключі від нього. Здобути ключ можна, взявши активну участь у тематичному просторі. Для діток від трьох до п’яти років, буде діяти окремий простір», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу