У Львові відбудеться студентський етнофестиваль

15:15 6 травня 2019 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 7 травня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького пройде молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест».

Про це повідомили в понеділок, 6 травня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Метою проведення етнофестивалю є привернення уваги молоді до народної культури, фольклору, етнографії та популяризація творчої спадщини українського народу».

Керівник відділу соціально-культурного розвитку Львівського ветеринарного університету Тетяна Купчак зазначила: «Основними завданнями етнофестивалю є національно-патріотичне виховання нашої молоді, пізнання нею історичного минулого, виховання любові до української культури та мистецтва, збереження нематеріальної культурної спадщини, в тому числі традиційної народної культури, мови, діалектів і говірок, фольклору, традицій, звичаїв і обрядів, пропаганда та розвиток української фольклорної спадщини».

«Етнофестиваль у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького проводиться уже кілька років поспіль та завжди вражає яскравим театральним дійством та співами. Але цьогоріч він вперше став відкритим для учасників з інших вищих учбових закладів, технікумів, коледжів, училищ та шкіл Львівської області», – поінформували також в облраді.

«Усі колективи будуть нагороджені дипломами та відзнаками учасника етнофестивалю. Зокрема, переможці – відповідними дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками. В рамках етнофестивалю відбудеться круглий стіл за участю керівників колективів та запрошених гостей – науковців, фольклористів, етнографів, мистецтвознавців, краєзнавців. Етнофестиваль розпочнеться 7 травня о 12.00 у студентському парку на вулиці Пекарській, 50 у Львові (майдан навколо фігури Пресвятої Богородиці)», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

До теми

22:44 19 вересня 2021 р.

Два видавництва - з Харкова і Дніпра - отримали від мера Львова по 25 тис грн на комікси

Сьогодні у РадіоГаражі міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною вручили нагороди від міста двом видавництвам за працю над коміксами для дорослих та дітей. Окрім дипломів, видавництво IST Publishing та видавництво Lantsuta publisher отримують премії від міста по 25 тис грн на розвиток нових коміксів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу