У Львові відбудеться фестиваль «Вишивана Україна»

10:20 19 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У четвер на площі Ринок проведуть низку цікавих конкурсів та атракцій.

«У четвер, 19 травня, представники громадських організацій – «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», «Мій тато захищає Україну» та «Розвиток громади» проведуть всеукраїнський  фестиваль «Вишивана Україна», приурочений до Дня української вишиванки», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Початок фестивалю – о 12:00 на площі Ринок. Програма фестивалю передбачає низку цікавих конкурсів та атракцій. Зокрема, виступи відомих виконавців – Наталки Карпи, Лілі Ваврін, Маріанни Ільків, Тараса Гаврика, а також гуртів  «Carbon», «Вишиванка», «Реми».

Крім того, для гостей фестивалю виступатимуть танцювальні колективи «Левеня», театр танцю «Ескада» 58-го Будинку офіцерів (Львів), музичний гурт «Леля», дитячий колектив «Горличка», дитяча студія балету «Життя» – «Смайлики». Ведучими фестивалю «Вишивана Україна» стануть актори студії «Магарич».

Цікавим моментом святкування стане вишивання найбільшої в Україні карти-оберегу. У Львові розпочнуть вишивати карту по контуру області, після чого полотно передадуть у інші області України, де вишиванку оздоблюватимуть у традиційних для того чи іншого регіону кольорах та орнаментах вишивки.

На завершення процесу вишивання організатори подадуть заявку до Книги рекордів України для встановлення рекорду на найбільшу в нашій державі вишиту карту. Цікаво, що до процесу вишивання території Львівської області запрошені керівники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Львівської міської ради. Освятить карту священнослужитель із Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (Львів). 

До участі в атракціях фестивалю долучаться також діти учасників АТО – співробітників різних відомств львівського регіону, які є співкоординаторами соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну». Зокрема, Академія сухопутний військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного, 58-ий Будинок офіцерів (Львів), Львівський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Управління Служби безпеки України у Львівській області, Західне територіальне управління Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції у Львівській обласні, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Крім того, у рамках фестивалю сестри Марія та Ганна Музичук розіграють шахову партію із учасниками АТО та проведуть майстер-клас для дітей українських воїнів. На завершення святкування всіх гостей частуватимуть традиційним українським кулішем».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини