У Львові відбудеться фестиваль «Таланти в дії»

09:20 11 травня 2019 р.

На фестивалі «Таланти в дії» минулого року

На фестивалі «Таланти в дії» минулого року
Фото: care-in-action.org

Громадська організація «Care in Action – Турбота в дії» організує в суботу, 11 травня, з 10.00 до 16.00 у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького фестиваль фестиваль для дітей та молоді «Таланти в дії»

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли, що участь у фестивалі «Таланти в дії» візьмуть близько 350 дітей із дитячих будинків, в тому числі сімейного типу (ДБСТ), прийомних сімей та шкіл-інтернатів Львова і Львівської області.

«Мета фестивалю – дати можливість дітям і молоді проявити свої здібності та таланти, заохотити місцеву молодь та дітей бути ініціативними членами суспільства. А на прикладі відомих талановитих людей Львова – показати наскільки важливо вірити у себе, йти до мети та розвиватися», – поінформували також у міськраді.

Організатори фестивалю зазначили: «Хочемо, щоб кожен учасник «Талантів у дії» зрозумів свою особливість та значущість для суспільства і брав активну участь у його розвитку. В рамках події відбудуться цікаві та різноманітні за своїм змістом заходи, щоб кожен – від дошкільняти до підлітка зміг знайти заняття на власний смак, та весело і з користю провести день».

«У першій половині дня заплановані різноманітні майстер-класи: кулінарія, рукоділля (зайчики із шерсті, декоративні вінки), гончарство, робототехніка, живопис, народні танці, флорбол, захоплюючий квест, а ще – майстер-класи із боксу, тенісу. Усі охочі матимуть змогу прикрасити свої руки — мехенді», – розповіли також у міськраді.

«Крім того, відбудеться тренінг для батьків-вихователів та вихователів від центру розвитку дитини «Коло сім’ї». У другій половині дня – концерт, на якому виступатимуть талановиті діти, волонтери «Care in Action – Турбота в дії» та запрошені зіркові гості», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

11:45 28 вересня 2021 р.

Дах каплиці Трьох Святителів - в аварійному стані: починають реставрацію

У каплиці Трьох Святителів, яка є компонентом ансамблю Успенської церкви – пам’ятки архітектури національного значення, встановили риштування для реставрації даху. Також будуть відреставровані і хрести, що розміщені на куполах каплиці. Їх вже демонтували.

Рубрика: Культура

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу