У Львові відбудеться фестиваль «Ковчег Дружби»

10:30 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 690


Фото: dyvensvit.org

У неділю в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться фестиваль «Ковчег Дружби»

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «ГО «Лярш-Ковчег», яка працює з людьми з розумовою неповносправністю, цього року вдруге проведе фестиваль «Ковчег дружби». Він відбудеться в неділю, 15 липня, в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Організатори фестивалю «Ковчег Дружби» запевнили: «Наш захід покликаний показати львів’янам і гостям міста дари людей з особливими потребами, а також зібрати кошти на функціонування будинку тимчасового підтриманого проживання «Витанія» ГО «Лярш-Ковчег» на наступний 2019 рік. Під час фестивалю учасники зможуть взяти участь у різноманітних майстер-класах, які будуть цікавими як дорослим, так і малечі. Це виготовлення листівок, прикрас з фетру, солодощів з карамелі, освоєння петриківського розпису, жестової мови, різноманітних бансів та ще багато цікавого».

«У всіх майстер-класах будуть залучені наші друзі – саме так ми називаємо в Лярші людей з розумовою неповносправністю, які також зможуть показати свої таланти в невеличкій театральній виставі. Опісля на всіх чекає вечірня програма – концерт в неймовірно теплій атмосфері. Весь час на території фестивалю діятимуть ярмарок, безпрограшна лотерея, стіл взаємодопомоги, фотозони. Кожен охочий зможе долучитись до створення великої картини, де зможуть залишати побажання для Ляршу, своє бачення ролі людей з розумовою неповносправністю в житті міста, а також побачити як зображають на картинах світ наші друзі», – поінформували також організатори фестивалю

Програма фестивалю – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 21 листопада 2018 р.

Львів’яни вшанують полеглих героїв

У середу, 21 листопада, на Личаківському кладовищі вшанують із нагоди відзначення річниці Революції Гідності та Свободи полеглих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 219

16:48 20 листопада 2018 р.

У Львові відбудеться поетичний марафон «Вірші Майдану»

У середу, 21 листопада, о 13.30 на площі перед міською Ратушею у Львові розпочнеться з нагоди Дня Гідності та Свободи та п’ятої річниці початку Революції Гідності поетичний марафон «Вірші Майдану».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 303