У Львові відбудеться дискусія про громадський простір на вулиці Бандери

18:30 15 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інститут міста запрошує усіх охочих на обговорення щодо громадського простору поблизу Будинку органної та камерної музики, яке пройде в рамках вересневого інтенсиву «Публічні простори вздовж вулиці Степана Бандери: обговорення, презентації, дискусії».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що обговорення щодо громадського простору поблизу Будинку органної й камерної музики на вулиці Бандери (№8) розпочнеться в його приміщенні у вівторок, 19 вересня, о 18:30. Зокрема там відбудуться презентація змін організації дорожнього руху навколо Будинку органної та камерної музики начальником відділу транспортного планування та моделювання «Львівавтодору» Романом Зубачиким і нового дизайну громадського простору навколо Будинку органної та камерної музики архітекторами Антоном Коломєйцевим та Романом Крушельницьким.

У міськраді також нагадали: «Планування площі перед костелом святої Марії Магдалини (Будинок камерної та органної музики) було здійснене за результатами трьох семінарів-планувань, які відбулися навесні 2017 року (http://street4all.org.ua/). Місцеві зацікавлені сторони висловили такі побажання і пропозиції: більше зелених насаджень, більше місця для пішоходів, менше перешкод для руху, менше автомобілів, краще освітлення, повторне використання наявної бруківки, відновлення історичних пам’яток, жодних малих архітектурних форм, покращення дизайну стіни вздовж вулиці Бандери».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу