У Львові відбудеться дискусія про громадський простір на вулиці Бандери

18:30 15 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інститут міста запрошує усіх охочих на обговорення щодо громадського простору поблизу Будинку органної та камерної музики, яке пройде в рамках вересневого інтенсиву «Публічні простори вздовж вулиці Степана Бандери: обговорення, презентації, дискусії».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що обговорення щодо громадського простору поблизу Будинку органної й камерної музики на вулиці Бандери (№8) розпочнеться в його приміщенні у вівторок, 19 вересня, о 18:30. Зокрема там відбудуться презентація змін організації дорожнього руху навколо Будинку органної та камерної музики начальником відділу транспортного планування та моделювання «Львівавтодору» Романом Зубачиким і нового дизайну громадського простору навколо Будинку органної та камерної музики архітекторами Антоном Коломєйцевим та Романом Крушельницьким.

У міськраді також нагадали: «Планування площі перед костелом святої Марії Магдалини (Будинок камерної та органної музики) було здійснене за результатами трьох семінарів-планувань, які відбулися навесні 2017 року (http://street4all.org.ua/). Місцеві зацікавлені сторони висловили такі побажання і пропозиції: більше зелених насаджень, більше місця для пішоходів, менше перешкод для руху, менше автомобілів, краще освітлення, повторне використання наявної бруківки, відновлення історичних пам’яток, жодних малих архітектурних форм, покращення дизайну стіни вздовж вулиці Бандери».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу