У Львові відбудеться благодійний аукціон витинанок

12:05 4 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 810


Фото: moemisto.ua

У п’ятницю, 4 жовтня, о 17.00 у холі «Центру Митрополита Андрея Шептицького» на вулиці Козельницькій (№2а) в Українському католицькому університеті розпочнеться благодійний аукціон витинанок «Віра в життя» за участю жінок-громадських діячок України.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Благодійний аукціон витинанок «Віра в життя» підтримає передчасно народжених дітей».
«Витинанки вже впродовж трьох тижнів експонувались у холі Центру Шептицького. А 6 вересня у Дзеркальній залі Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся благодійний захід «Віра в життя». Майстер-клас з виготовлення витинанок провела талановита майстриня Дарія Альошкіна.

«Головні гості заходу витинали «Дерево» як символ життя, що є найбільшою цінністю для кожного немовляти. Адже благодійний захід має на меті об’єднати відомих жінок України задля допомоги передчасно народженим діткам у їхньому майбутньому», – поінформували також у міськраді.

«Кошти з аукціону будуть передані Львівському обласному благодійному фонду «Немовля», який опікується передчасно народженими дітьми при Львівській обласній клінічній лікарні (відділення патології новонароджених дітей). Партнером проведення майстер-класу є бренд етнічного одягу «SVITLO», який несе історію нації крізь покоління», – розповіли також у міськраді.

«Спеціально до заходу дизайн-студія розробила футболки з fashion-витинанкою (вишивка з аплікацією «3D»). Їх можна буде придбати на аукціоні і, таким чином, долучитися до благодійної акції», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:45 21 жовтня 2019 р.

У Львові буде виставка про переосмислення архітектурної спадщини

22 жовтня о 18.30 у Центрі Шептицького на вулиці Стрийській (№29а) відбудеться урочисте відкриття виставки про модернізацію архітектурної спадщини міста Львова за допомогою аргументованої реальності.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 330

11:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові запланували слухання щодо облаштування дитячого ігрового майданчика

У понеділок, 21 жовтня, о 18.30 у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка на проспекті Червоної Калини (№81) розпочнеться громадське слухання щодо облаштування дитячого ігрового майданчика в мікрорайоні Старий Сихів з виокремленням земельної ділянки, яка межує з ділянками на вулиці Межовій, 34 та 36.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 399