У Львові учасники флеш-мобу зібрали більше 1700 грн пораненому військовому (відео)

17:56 21 жовтня 2014 р.

Банер подяки, прикрашений дитячими виробами-символами миру і щастя, виготовленими маленькими львів’янами, а також символічними стікерами, які кожен охочий міг придбати, внісши добровільну пожертву

Банер подяки, прикрашений дитячими виробами-символами миру і щастя, виготовленими маленькими львів’янами, а також символічними стікерами, які кожен охочий міг придбати, внісши добровільну пожертву
Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, 19 жовтня у приміщенні ТЦ «Кінг Кросс Леополіс» відбувся масштабний патріотичний танцювальний флеш-моб «Заради посмішки захисника».

У прес-службі міської ради повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що благодійний танцювальний флеш-моб зібрав кошти для протезування військового. У повідомленні також конкретизують:

«19 жовтня у приміщенні ТЦ «Кінг Кросс Леополіс» відбувся масштабний патріотичний танцювальний флеш-моб «Заради посмішки захисника». Метою акції був збір коштів для військових, постраждалих під час АТО.

Загалом під час заходу зібрали більше 1700 грн. Ці кошти передадуть на закупівлю протезу бійцю Сергію Товстику, який втратив обидві руки на полі бою. Організатор заходу – ГО «Молодіжне об'єднання «Династія».

Участь у флеш-мобі взяли як професійні танцюристи школи танцю «Dancing city», шоу-балету «Las Chicas», так і небайдужі жителі Львова, які попередньо зареєструвалися для участі. Загалом участь у дійстві взяло більш, ніж 60 львів’ян, серед яких близько двадцяти – ентузіасти, які протягом тижня перед флеш-мобом активно готувалися і брали уроки танцю. 

Після закінчення флеш-мобу було сформовано великий банер подяки, прикрашений дитячими виробами-символами миру і щастя, виготовленими маленькими львів’янами, а також  символічними стікерами, які кожен охочий міг придбати, внісши добровільну пожертву. Банер найближчим часом буде передано у військовий госпіталь. 

Завданням заходу був не лише збір коштів, але й підтримка військових за допомогою відео з флеш-мобу та промови-подяки учасників. Таким чином організатори хотіли залучити львів’ян до акції, що підбадьорить військових, які захищають наш спокій». 


Відео: Анастасія Постоловська

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу