У Львові триває «Місяць авторських читань» (+відео)

10:30 8 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки «Місяць авторських читань у Львові» в інтернет-мережі «Facebook»

Щодня до 4 серпня на вулиці Вірменській відбуватиметься дві літературні зустрічі.

Розпочався Місяць авторських читань у Львові. Відкривав подію зі своєю збіркою творів «Стіхи о жизні» відомий український письменник Артем Полежака, який змусив слухачів сором’язливо ховати погляди, сміятися до сліз та замріяно слухати, коли читав ліричні вірші.

Перша збірка поезій побачила світ завдяки видавництву «Люта справа». Автор зазначає, що видавництво не «боїться» таких письменників та охоче видає їхні твори. Вірші Артема Полежаки – сатиричні, іронічні, для тих, хто може щиро посміятись над правдою життя і над самим собою.

Місяць авторських читань вже вдруге відбувається у Львові. Минулого року Україна була почесною гостею фестивалю, з цього року наша країна стала постійною учасницею разом з Чехією, Польщею та Словаччиною. Щодня впродовж місяця, від 5 липня до 4 серпня, у Львові відбуватиметься дві літературні зустрічі: одна – з авторами так званої «домашньої» лінії (Чехія, Словаччина, Польща, Україна), і одна – з іспанськими гостями. 

Усі учасники фестивалю мандрують через п’ять міст фестивалю, і виступають підряд у Брно, Вроцлаві, Остраві, Кошице, а завершують свої маленькі турне у Львові. Вхід на усі заходи фестивалю – вільний, місце зустрічі – на другому поверсі «Дзиґи» на вулиці Вірменській, 35. Про це повідомили на сайті «Громадського телебачення».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу