У Львові святкуватимуть Всенародний День Батька

14:53 13 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3788

Спонукатимуть під час нього відповідальніше виховувати дітей

У неділю, 15 вересня, з 16.00 до 17.30 год біля пам’ятника Т. Шевченкові на проспекті Свободи у Львові заплановане урочисте Свято до Всенародного Дня Батька.  Участь у ньому, як повідомила  прес-служба Львівської міської ради, візьмуть представники християнських церков Львова, громадських організації й влади.

Організатори святкування запевняють, що його основна мета – «піднести значення і розуміння у суспільстві ролі, авторитету Батька, як голови родини; важливість ролі Батька у вихованні дітей, як майбутніх батьків української нації; відкрити цінність і значимість відповідального батьківства для чоловіків; відкрити розуміння і важливість значення того, що говорить Писання, Слово Боже, Отець Небесний про Своє творіння чоловіка, як Батька; чесно сказати не тільки про права, але і про обов’язки Батька, як голову родини, як чоловіка і громадянина України».

А оскільки багатьом батькам справді варто наголосити на відповідальності виховання ними їхній дітей, то переповідаємо програму святкувань:

Спершу тим, хто візьме в ньому участь, розкажуть у «Вступному Слові» історію заснування «Всенародного Дня Батька». Після цього виступлять представники церков і влади. Відтак відбудеться Міжконфесійна спільна молитва за Батьків, чоловіків України та Львова.

Натомість під час святкова музична частини виступатимуть музичні колективи громадських організацій і церков. А також – спеціальний гість Свята «Всенародний День Батька» – етногурт «ОЙКУМЕНА».Під час музичної частини волонтери від церков та громадських організацій вітають чоловіків, батьків Львова, даруючи пам’ятки – флаєри з  інформацією про основні засади, характеристики доброго батька, яким повинен бути справжній чоловік.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:15 17 жовтня 2019 р.

У Львові буде «Ніч контрастів»

19 жовтня у Львівській національній філармонії відбудеться масштабна «Ніч контрастів».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 393

17:48 16 жовтня 2019 р.

У Львові збиратимуть на концерті кошти для допомоги онкохворим дітям

Відомий український музикант та засновник Школи сучасної музики «Vedel School» Михайло Балог (Manu) спільно з проектом «Hair for Share» запрошують на благодійний концерт у Домініканському соборі у Львові, покликаний допомогти онкохворим дітям.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 528

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу