У Львові святкуватимуть Всенародний День Батька

14:53 13 вересня 2013 р.

Спонукатимуть під час нього відповідальніше виховувати дітей

У неділю, 15 вересня, з 16.00 до 17.30 год біля пам’ятника Т. Шевченкові на проспекті Свободи у Львові заплановане урочисте Свято до Всенародного Дня Батька.  Участь у ньому, як повідомила  прес-служба Львівської міської ради, візьмуть представники християнських церков Львова, громадських організації й влади.

Організатори святкування запевняють, що його основна мета – «піднести значення і розуміння у суспільстві ролі, авторитету Батька, як голови родини; важливість ролі Батька у вихованні дітей, як майбутніх батьків української нації; відкрити цінність і значимість відповідального батьківства для чоловіків; відкрити розуміння і важливість значення того, що говорить Писання, Слово Боже, Отець Небесний про Своє творіння чоловіка, як Батька; чесно сказати не тільки про права, але і про обов’язки Батька, як голову родини, як чоловіка і громадянина України».

А оскільки багатьом батькам справді варто наголосити на відповідальності виховання ними їхній дітей, то переповідаємо програму святкувань:

Спершу тим, хто візьме в ньому участь, розкажуть у «Вступному Слові» історію заснування «Всенародного Дня Батька». Після цього виступлять представники церков і влади. Відтак відбудеться Міжконфесійна спільна молитва за Батьків, чоловіків України та Львова.

Натомість під час святкова музична частини виступатимуть музичні колективи громадських організацій і церков. А також – спеціальний гість Свята «Всенародний День Батька» – етногурт «ОЙКУМЕНА».Під час музичної частини волонтери від церков та громадських організацій вітають чоловіків, батьків Львова, даруючи пам’ятки – флаєри з  інформацією про основні засади, характеристики доброго батька, яким повинен бути справжній чоловік.

dailylviv.com

До теми

12:45 27 січня 2021 р.

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

У південній частині Самбірського району у селах Лімна (Турківської громади) і Бітля (Боринської громади) реконструюють Народні доми. Це стало можливим за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації і за «Програмою секторальної підтримки ЄС. Львівщина».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу