У Львові розпочався міжнародний фестиваль «Art Meetings» (програма)

16:40 7 вересня 2015 р.


Фото: artmeetings.eu

До 12 вересня в нашому місті відбуватимуться безоплатні концерти музичних колективів, майстер-класи, виставки, кінематографічні проекти, конференції й дискусії.

У Львові з 5 до 12 вересня вже вп’яте проходить міжнародний фестиваль «Art Meetings». Мета цього проекту – поширення європейської культури, сприяння культурного і суспільного співробітництва між Польщею та нашою країною. Ідеєю фестивалю «Art Meetings» є створення місця зустрічі – спеціальної платформи для взаємного пізнання і пошуку джерела натхнення для незалежних митців зі сходу та заходу Європи.

У рамках проекту відбуваються безкоштовні концерти музичних колективів, майстер-класи, виставки, кінематографічні проекти, конференції, дискусії. До реалізації цих ініціатив залучають митців, журналістів, менеджерів, аніматорів. Зокрема цього року до Львова приїдуть такі європейські зірки: Ігор Бокс (Польща), Дуо Міро Тос (Словаччина), Цезаре Духновскі (Польща), Анжей Баєр (Польщі), Пйотр Дамасевіч (Польща), і Петр Врба (Чехія), Вільям Совік (Швеція), Maчей Грабовський (Польща), Андре Ролінгхетен (Норвергія).

Окрім музичних концертів, у рамках фестивалю відбудеться майстер-клас із створення крихітних музичних інструментів «Зроби Сам!». А родзинкою програми стане виступ гурту «Fire!», який приїду до Львова зі Швеції. Фестиваль організовує польська фундація «Eclectika» під патронатом польського міністерства закордонних справ. Співорганізаторами проекту є культурні установи та неурядові організації з Угорщини, Словаччини, Чехії та Німеччини.

Проект фінансується за кошти польського міністерства культури і національної спадщини, міністерства культури Словаччини, Польського інституту в Києві, «Nordic Culture Fund», «Pro Helvetia» та Вишеградського фонду.

Програма фестивалю

8 та 9 вересня об 11.00 – майстер­клас для дітей «Зроби Сам!» («Samoróbka») у ЛССМШІ імені Соломії Крушельницької на вулиці Зеленій, 10

9 вересня об 11.00 – майстер­клас для дітей «Зроби Сам!» («Samoróbka») у ЛССМШІ імені Соломії Крушельницької на вулиці Зеленій, 10

9 вересня з 11.00 до 14.00 – майстер­клас «Мистецтво імпровізації» («The art of improvisation»), Пйотр Дамасевіч, Сорен Кнудсен, «Дзига», вулиця Вірменська, 35)

10 вересня о 21.00 – концерт «Чим пахне Львів?» (Пйотр Дамасевіч, Сорен Кнудсен,  

Вільям Солвік, Андре Ролінгхетен, «Дзига», вулиця Вірменська, 35)

10 вересня об 11.00 – майстер­клас для дітей «Зроби Сам!» («Samoróbka») у ЛССМШІ імені Соломії Крушельницької на вулиці Зеленій, 10

11 вересня з 18.30 до  19.30 – концерт гурту «Крихітні інструменти» («Małe Instrumenty») в Пороховій вежі на вулиці Підвальній, 4

11 вересня з 20.00 до  21.00 – концерт Дуо Міро та Петера Врби в Пороховій вежі на вулиці Підвальній, 4

12 вересня о 21.00 – концерт «Elements» (Вільям Совік, Maчей Грабовський і Пйотр Дамасевіч («Дзига, вулиця Вірменська, 35)

12 вересня о 22.00 –  концерт «Fire!» (Метс Густафсон, Джохан Бертлінга та Андрес Верлін, «Дзига», вулиця Вірменська, 35».

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу