У Львові стартував марафон довготривалого безперервного читання напам’ять авторської поезії

10:35 12 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Ігор Пазин присвятив свою мистецьку акцію пам’яті загиблого під Іловайськом сина та всім полеглим Героїв України.

«Сьогодні, 12 жовтня, у Львівському палаці мистецтв стартував поетичний марафон «Для слави рідної землі!», приурочений Дню захисника України в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, де також розповіли:

«Відкриваючи марафон, голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив, що під час марафону довготривалого безперервного читання напам’ять авторської поезії Ігор Пазин читатиме свої вірші, які він присвятив пам’яті загиблого під Іловайськом сина Тараса Пазина (1989-2014) і всім полеглим Героїв України. За пропозицією голови обласної ради всі присутні вшанували пам’ять загиблого Тараса Пазина та всіх героїв України.  Відкрився поетичний марафон виконанням Гімну України і Спільною молитвою та благословенням представників духовенства.

Далі автор Ігор Дмитрович Пазин розпочав читання віршів.  На початку марафону були присутні голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова Львівської ОДА Олег Синютка, ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, представники громадськості.

Окрім того, на цей захід прибули представники Книги рекордів України. Відзначимо, що марафон триватиме від 8.00 до 21.00.  Запрошуємо на поетичний марафон усіх охочих стати свідками встановлення нового рекорду та внести маленьку лепту в соціальний мегапроект для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну!». 

Нагадаємо, що проект реалізується за ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та підтримки голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. Далі подаємо Програму поетичного марафону:

з 8.00 до 8.30 – відкриття поетичного марафону;

з 8.30 до 9.00 – поетичні вітання;

з 9.00 до 10.00 – виконання віршів духовно-філософської тематики;

з 10.00 до 11.30 – поезія історико-патріотичного спрямування;

з 11.30 до 14.30 – вірші, приурочені встановленню та утвердженню сучасної Незалежної України;

з 14.30 до 15.30 – поезія, присвячена учасникам Всеукраїнських акцій протесту (1990 – 2015) та новітнім Героям України – Героям Небесної Сотні і воїнам у зоні АТО;

з 15.30 до 17.00 – вірші молодіжної та мовної тематики;

з 17.00 до 18.30 – виконання віршів про велич слова і місію поетів, особистісна поезія;

з 18.30 до 19.00 – читання віршів на тему: «З любов’ю до України»;

з 19.00 до 20.00 – виконання поезій про українські народні звичаї, обряди та традиції;

з 20.00 до 20.30 – «Рідна земля, батьківський дім – як обереги нам усім»;

з 20.30 до 21.00 – встановлення рекорду, привітання».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу