У Львові стартує о 17:00 проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину»

12:25 26 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У п’ятницю, 26 лютого, у дворику «Копальні Кави» на площі Ринок говоритимуть про рівність.

26 лютого стартує новий проект письменниці й головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину. Зустріч перша – Рівність». Він передбачає цикл з 12-ти публічних інтерв’ю з відомими жінками.

Перша зустріч в рамках проекту відбудеться у п’ятницю, 26 лютого, у дворику «Копальні Кави» на площі Ринок, 10 у Львові. Початок – о 17:00. Героєм публічного інтерв’ю стане відома телеведуча, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк. А цінність, про яку розмовлятиме з нею Мар’яна Савка, – рівність.

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю (щомісяця по одному інтерв’ю в одній і тій же локації – у львівській «Копальні кави») з цікавими і впливовими жінками. Він має кілька завдань.

Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом будуть зібрані кошти для ремонту і облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті.

У форматі «free donation» людям, які прийдуть на зустріч, запропонують «оцінити» розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року. Мар’яна Савка розповідає: 

«Я вирішила запросити до проекту 12 жінок, які для багатьох у нашому середовищі є моральними авторитетами, а ще людьми, які свої слова підтримують діями. Серед запрошених до проекту жінок – Ольга Герасим’юк, Зоя Казанжи, Лариса Денисенко, Ірина Подоляк, Юлія Міщенко.

Ми довго жили у суспільстві, в якому ніхто не говорив про цінності як головні підвалини того спільного дому, який ми будували. Відтак, будували кособокий дім, який дуже легко розвалити. Революція гідності лише зупинила цей безтямний процес, а загарбницька війна показала, як ці стіни падають і стають руїнами. І ми знову стоїмо на руїнах, і нам треба закладати нові підвалини.

Поки для нас цінності – чесність, справедливість, рівність, людяність, милосердя – не стануть щоденною практикою, а не лише красивими словами, ми не зможемо збудувати повноцінне суспільство. Говорити про цінності – не просто важливо, а життєво необхідно».

Прес-конференція з нагоди старту проекту відбудеться у п’ятницю, 26 лютого, о 12:00 год у львівському дворику «Копальні Кави» на площі Ринок, 10.

Спікери: Мар’яна Савка – автор проекту, письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева»; Ольга Герасим’юк – журналіст, медіаменеджер, телеведуча, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Андріана Мальська – асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького». 

dailylviv.com

До теми

22:42 19 жовтня 2021 р.

У Львові слухають музику, яку забороняли тоталітарні режими Сталіна і Гітлера (відео)

У Львові прозвучали симфонічні твори репресованих композиторів, написані у концтаборах, та політичних вигнанців з радянської України й нацистської Німеччини.

Рубрика: Культура

12:22 19 жовтня 2021 р.

Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище

“Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище” - освітня онлайн-програма з метою популяризації принципу усвідомленого підходу до моди та відповідального ставлення до споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу