У Львові спільно святкують Великдень понад 200 студентів з усієї країни

11:21 21 квітня 2014 р.


Фото: УКУ

Запросило їх і приймає Студентське братство Українського католицького університету.

Львівські спудеї вже четвертий рік поспіль приймають гостей із східних та південних регіонів України, щоб гуртом відсвяткувати Великдень. Про це повідомили «Дню» в Українському католицькому університеті.

Акція, організована Студентським братством Українського католицького університету (УКУ), має назву «Великдень разом», а участь у ній беруть понад дві сотні студентів зі всієї України. За словами одного з організаторів заходу Андрія Левицького, ідея запросити однолітків на Великдень до Львова виникла 2010 року – з бажання встановити дружні контакти зі студентськими середовищами всієї України.

Андрій Левицький конкретизує: «Ми хотіли спільно відсвяткувати Великдень і, разом з тим, мати контакти зі сходом, щоби згодом, на Різдво,  можна було поїхати до них із вертепом».

Цьогоріч, на відміну від попередніх років, програму акції дещо змінено. Зокрема, замість трьох днів гості перебуватимуть у Львові чотири.

У програмі заходів – знайомство зі Львовом та традиціями святкування Великодня на Галичині, екскурсії містом, відвідини церков. У неділю для всіх учасників акції запланований спільний великодній сніданок в УКУ.

Окрім студентів, до акції зголосилися і родини. Зокрема, з Херсона, причому з  маленькою,  півторарічною, дитинкою. Житимуть гості в УКУ та хостелах, дехто – в родинах львів’ян.

Акцію «Великдень разом» цьогоріч включено у програму від львівських студентів «Зі сходу – на захід», коли щотижня львівські студенти приймають однолітків з одного зі східних міст України. Так, у Львові вже гостювали студенти з Донецька, Маріуполя, Запоріжжя, Харкова та Дніпропетровська.

Попереду приїзд студентів з Луганська, Кривого Рога та Криму. Про це повідомляє львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу