У Львові скасували концерт біля головної ялинки

16:00 8 січня 2020 р.

  • 2


Фото: 4studio.com.ua

Концерт, який мав відбутись з нагоди 10-ліття Різдвяного ярмарку у центрі Львова сьогодні, 8 січня, на проспекті Свободи, скасовано.

Про це повідомили в середу, 8 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Планувалось, що присутні зможуть почути відомі колядки та святкові мелодії у виконанні органістки Львівського органного залу Надії Величко та оркестру «Ukrainian Festival Orchestra». Мали лунати драйвова і романтична музика з усім відомих світових опер, балетів, а також «Щедрик», «Тиха ніч» та багато іншого».

Як інформував «Щоденний Львів», за оперативною інформацією, на борту літака, який зазнав катастрофи в Ірані, були 11 громадян України – двоє пасажирів та дев’ять членів екіпажу.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Тінь (Фантом)

03:17 09 січня 2020 р.

Відповісти

... Моя емпатія усім хто в горі через катастрофу літака в Тегерані ... ... ... ... .. ... .... ... ... ... .... .... .... ... .... ... В зорянім сяйві купаються ночі, Місяць розважливо небом пливе. Рідні, усміхнені, втомлені очі - Вашим осяянням серце живе. ... Ваші молитви дарують спасіння, Світло із темряви погляд творить. Ви моя смерть і моє воскресіння, Доки ми разом мій вогник горить. ... Вогник життя де є біль і страждання Й світло у спогаді рідних очей. Лагідний погляд дарує бажання Жити і бачити добрих людей. ... Добрі хороші трапляються люди, В горі підтримку завжди нададуть. У співчуттях відчай зменшений буде, З дружнього погляду сили прийдуть. ... Добріі люди, хорошії люди, Де ж вас набрати на кожну біду. Знаю що є вас багато усюди, Тільки не знаю коли вас знайду. ... Очі рідненькі між зорями сяють, Моляться з ними церковні хрести. Світлом дорогу для мене встеляють Щоб до хороших людей довести ... .... 08-09.01.2019

Тінь

04:42 12 січня 2020 р.

Відповісти

08-09.01.2020 - пардон, помилка, рік не той вказаний ...

До теми

18:00 21 січня 2020 р.

У Львові відбудеться екуменічна молитва

У середу, 22 січня, о 19.00 у Гарнізонному храмв святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, розпочнеться щорічна екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні

Рубрика: Культура

14:45 21 січня 2020 р.

У львівському Будинку офіцерів пропонують створити осередок просвітництва

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся листом до міністра оборони України Андрія Загороднюка щодо поширеної в ЗМІ інформації про продаж будівлі Будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22.

Рубрика: Культура