У Львові розпочався Міжнародний музичний маратон

19:54 30 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

1 липня у Львові звучатимуть вибрані арії з опер та оркестрової музики чеського композитора Антоніна Дворжака і фінського композитора Яна Сібеліуса.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в суботу: «У Львові 30 червня і 1 липня проходить ІІ Міжнародний музичний маратон пам'яті Василя Сліпака».

«30 червня і 1 липня львів’яни матимуть змогу послухати на музичному маратоні чимало видатних іноземних музикантів – Перін Медоф (сопрано, Франція), Гоша Ковалінська (мецо-сопрано), Гійом Дюссо (бас, Франція), Пабло Вегуліа (тенор, США). А також насолодитися прекрасною музикою Львівської державної академічної чоловіча хорової капели «Дударик», Камерного хору «Gloria» та Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії (диригент Володимир Сивохіп). Маратон розпочався у Києві під назвою «W-life» з 29 червня – саме у день загибелі на фронті Василя Сліпака, і триватиме там два дні», – поінформували також у міськраді.

«У перший день маратону о 19:00 на сцені Київської Консерваторії у Великому залі відбулась прем’єра Джакомо Россіні «Messe Petite Solenelle» для солістів, хору у супроводі симфонічного оркестру. Це один із найвидатніших творів цього жанру в музичній літературі», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:31 21 червня 2021 р.

У храмі Львова виставили ікону з часточками крові Івана Павла ІІ

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Рубрика: Культура

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу