У Львові розпочався фестиваль дитячої та юнацької творчості «День пластуна»

17:55 13 лютого 2016 р.


Фото: зі сторінки «Станиця Львів Пласту – НСОУ» в інтернет-мережі «Facebook»

Понад 2000 пластунів з усієї України візьмуть участь у мистецьких змаганнях у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.

«Сьогодні, 13 лютого, у Львові розпочався дводенний фестиваль дитячої та юнацької творчості «День пластуна», – повідомили сьогодні, 13 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Фестиваль триватиме впродовж днів, 13-14 лютого 2016 року, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини з 09.00 до 18.00. Понад 2000 пластунів з усієї України приїхали до міста Лева, щоб взяти участь у мистецьких змаганнях.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «Насправді, маєте цього разу дуже класне гасло, але воно ще більше є сильним, коли ви разом збираєтеся, тому що те, що не може зробити одна людина, може зробити дві, три чи чотири. Серед вас є дуже багато супергероїв і коли я слухав і гімн пласту то, насправді, я також хочу віддати належне Віктору Гурняку і кожному з вас, хто робить кожного дня на своєму місці класні, хороші справи. Тому бажаю вам гарного дня. Продовжуйте свої добрі справи кожен на своєму місці, тоді буде успіх». 

Фестиваль організовується на волонтерських засадах з 1992 року. Цьогорічний «День Пластуна» стане двадцять першим.Понад 2000 пластунів зі всієї України приїхали до міста Лева, щоб взяти участь у мистецьких змаганнях.

Пластуни представлять свої творчі здібності. У програмі фестивалю – театральні вистави, конкурс акустичної пісні, виставка інсталяцій, кібер-турнір, змагання фотографів, а також конкурс «Міс та містер Дня пластуна». У змаганнях візьмуть участь 84 команди з 23 міст України. 

Комендант «Дня пластуна 2016» Ярема Дух розповів: «Кожен «День пластуна» має власне гасло, цього року – «Супергерой є у кожному».Пластуни не тільки переживають за ситуацію в країні, а є активними учасниками змін. Таким гаслом ми заохочуємо молодих пластунів до творення великих та неординарних справ для нашої країни».

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу