У Львові розпочали облаштувати сквер на Морозній

10:22 12 липня 2016 р.

  • 1


Фото: dyvys.info

Голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк запевнила, що роботи з облаштування громадського простору на вулиці Чукаріна вже завершуються.

«Розпочато роботи з облаштування громадського простору на вулиці Морозній – повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк, завершуються роботи з облаштування громадського простору на вулиці Чукаріна, 1. Також уже розпочато роботи на вулиці Морозній.

Загалом цього року в районі мають облаштувати ще три простори. А загалом у Львові – понад 10. Зокрема, на облаштування громадських просторів у Сихівськоу районі цього року в бюджеті передбачено 4,19 млн. гривень.

Голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк розповіла: «Почали роботи з облаштування громадського простору на вулиці Морозній. На ці роботи в бюджеті передбачено 1,45 млн. гривень. Простір має охопити велику територію біля двох шкіл. Також будуть продовжені роботи на проспекті Червоної Калини, 105-109, де передбачена друга черга робіт по облаштуванню Скверу Гідності. Також заплановані роботи на вулицях Трильовського, Антонича та Зеленій, 385 – біля церкви».

Цьогоріч у Сихівському районі заплановано виконання робіт на вулиці Трильовського, 9 біля церкви заслання Святого Духа (вартість – 800 тисяч гривень, площа ремонту – 1335 квадратних метрів); на вулиці Морозній біля Церкви Івана Хрестителя (вартість – 1,45 млн. гривень, площа – 2416 квадратних метрів); у рамках другої черги облаштування Скверу Гідності на проспекті Червоної Калини, 105-109 (вартість – 1,49 млн. гривень, площа – 2483 квадратних метрів); на вулиці Зеленій, 385 біля церкви Михайла (вартість – 450 тисяч гривень, площа – 750 квадратних метрів). Як розповіла Олександра Сладкова, заступник директора департаменту розвитку, цього року в Сихівському районі мають реалізувати проекти з облаштування громадських просторів на вулицях Трильовського, Зубрівській, Морозній, майже завершені роботи на вулиці Чукаріна, 1.

У Залізничному районі розпочали роботи на вулиці Ряшівській, будуть ще облагороджувати площу Сірка. У Шевченківському районі будуть продовжені роботи на вулицях Миколайчука й Хмельницького. У Галицькому районі проведуть роботи з облаштування громадського простору на вулиці Вишиваного. Наразі, врахувавши пропозиції мешканців, вносять корективи у проект. Також тривають роботи з облаштування площі та скверу біля цирку.

У Личаківському районі вже зроблено невеликі громадські простори на вулицях Зеленій і Водогінній та Височана й Хмельницького. Тривають роботи на площі Митній. Почали роботи по громадському простору на вулиці Японській. Також будуть впорядковувати простір на вулицях Героїв УПА й Кульпарківській. Незабаром розпочнуться роботи на вулиці Пулюя».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Таня

13:13 12 липня 2016 р.

Відповісти

Якщо ви самі живете в об*єднаній громаді, або може хтось з ваших друзів живе в об*єднаній громаді чи такій, що збирається добровільно об*єднуватися - можливо їм знадобиться правова допомога, ось корисне посилання http://despro.org.ua/otg/

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу