У Львові присвятили козацькому святу Покрови фестиваль «Країна мрій» (відео)

20:38 11 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Країна мрій: міжнародний фестиваль & музичне видавництво» в інтернет-мережі «Facebook»

Упродовж двох днів у Шевченківському гаю лунали пісні українських гуртів, купували унікальний крам та відвідували майстер-класи ремісників.

«У Львові розпочався один з найбільших в Україні фестивалів «Країна мрій». Цього року організатори вирішили присвятити його козацькому святу Покрови», – повідомили сьогодні, 11 жовтня, на «Радіо Свободи», де також розповіли:

«Упродовж двох днів охочі зможуть послухати пісні українських гуртів, придбати унікальний крам та відвідати майстер-класи українських ремісників у Шевченківському гаю. Подружжя гончарів Сергія та Алли Івашків представило авторську кераміку.

Родина Івашків використовує стародавню технологію випалювання глиняних виробів без доступу повітря. Чорнодимлена кераміка, за словами Алли, екологічніша та натуральніша за інші. Під час виготовлення такої кераміки використовують коров’яче молоко, щоб надати посуду певного кольору або відтінку».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу