У Львові проходять духовну реабілітацію бердянці, енергодарці, криворіжці й запоріжці

14:12 18 липня 2015 р.


Фото: Капеланство.info

Духовна реабілітація учасників війни на сході України разом з родинами відбувається в рамках співпраці Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ та волонтерами східніх терен України, і вже стала доброю традицією.

17 липня 2015 року до Львова завітали шестеро учасників війни на сході України разом із сім'ями на духовний відпочинок із Енергодара, Кривого Рогу, Бердянська та Запоріжжя. Цього дня військові капелани провели екскурсію Львівською духовною семінарією Святого Духа Львівської архиєпархії УГКЦ, а також філософсько-богословським факультетом Українського Католицького Університету.

Гостей ознайомили з життям навчальних закладів, а саме: внутрішніми організаціями, гуртками, навчальним процесом та іншим. Саме там, свого часу, навчалися та формували своє покликання військові капелани.

Духовна реабілітація учасників війни на сході України разом з родинами відбувається в рамках співпраці Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ та волонтерами східніх терен України, і вже стала доброю традицією. Раніше у товаристві капеланів духовно відновлювалися військовослужбовці із Енергодара, Запоріжжя, Житомирщини.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу