У Львові пройде Всеукраїнський фестиваль класичної гітари

16:48 26 квітня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

В облдержадміністрації запевнили, що з 1 до 6 травня у Львові триватиме ІІ Всеукраїнський фестиваль класичної гітари «GuitarVik».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало зазначила: «Цей фестиваль – унікальний. На нього завітає багато талановитої молоді. Фестиваль присвячений видатному гітарному педагогу, кандидату мистецтвознавства, доценту Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка – Вікторії Сидоренко. Саме вона давала поштовх молодим музикантам на розвиток гітарного мистецтва».

В облдержадміністрації запевнили: «GuitarVik» об’єднає найкращих гітаристів України. Це молоді, але уже знані музиканти, лауреати численних конкурсів серед яких – Іван Федоришин, Юрій Присяжний, Артем Поздняков, Азарій Чадай-Фесик, Денис Рибальченко,Еммануїл-Іоанн Юзюк, Анастасія Шнирьова, Станіслав Синиця, Андрій Голосняк, Володимир Парацій, а також справжні «зірки» гітарного виконавського мистецтва із світовим визнанням – Харківський Гітарний Квартет, Володимир Доценко.

Організатор ІІ Всеукраїнського фестивалю класичної гітари Петро Брюхін розповів: «Фестиваль відбуватиметься у різних локаціях міста Львова. Його відкриття передбачили у Львівському органному залі. Якщо на першому фестивалі були лише солісти-гітаристи з різних регіонів України, то цьогоріч представлять і ансамблі».

В облдержадміністрації також поінформували: «Основна ідея цьогорічного фестивалю – творче спілкування, обмін досвідом та концертні виступи найкращих на сьогодні виконавців на класичній гітарі в Україні. У програмі фестивалю – майстер-класи з питань гітарного виконавства та методичні поради; презентація нотної збірки для гітаристів-початківців; показ фільму-спогаду про В. Сидоренка; концертні виступи, на яких звучатиме гітарна музика від бароко до сучасності. Організаторами заходу є громадська організація «Творче об’єднання «Mюзік Вік» та громадська організація «Collegium Musicum».

«Цього року Львова вперше завітає Харківський гітарний квартет – творча формація молодих музикантів, метою якої є популяризація сучасного мистецтва в Україні та за її межами. Завдяки співпраці з українськими та зарубіжними композиторами квартет має у своєму р епертуарі низку унікальних творів, велика частина з яких присвячена ансамблю. Завершиться «GuitarVik» потужним постскриптумом – концертом заслуженого артиста України, професора Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського Володимира Доценка», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу