У Львові пройде фестиваль волонтерства

13:28 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 702


Фото: facebook.com/Sunlions/

У вівторок, 29 травня, з 11.00 до 16.00 у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 триватиме фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери».

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Впродовж останніх декількох років такий рух як волонтерство набуває більшої та більшої популярності. Вже нікого не дивують люди, котрі безкорисливо прагнуть допомагати іншим. Нікого не подивують навіть діти, що слідуючи за дорослими і собі прагнуть долучитися до волонтерських місій та допомагати світові».

«Аби краще розуміти навички роботи волонтера, управління освіти Львівської міської ради та навчально-методичний центр освіти Львова організовують фестиваль волонтерських ініціатив серед дітей та молоді міста Львова «Сонцелеви – діти-волонтери». У фестивалі братимуть участь діти, педагоги та батьки сіми закладів дошкільної освіти та 16 закладів загальної середньої освіти», – поінформували також у міськраді.

«Дитячі колективи готують виставку інсталяцій «Волонтерство різне», а також будуть представляти волонтерство в творчих номерах різноманітних жанрів. До того ж до фестивалю долучилися відомі лялькарки Олена Цілуйко та Наталія Івженко, які на прохання колеги-волонтерки та ініціатора проекту Світлани Локоткової створили Левчика Дмитрика та хлопчика Левка, як талісмани і символи волонтерства львівських дітлахів», – розповіли також у міськраді.

«Для найменших помічників у волонтерських ініціативах були створені казки про Сонцелевів – добрих, світлих, уважних, сміливих тварин, які чуйні до чужої біди. Почути одну з казок можна буде з уст самого автора – дитячого психолога Галини Капшій, та опісля придбати книжку з її автографом. На всіх дітей та дорослих чекає музика, повітряні кульки, розмальовки, творчі майстер-клас. Вхід – вільний», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:52 20 липня 2018 р.

До Львова привезли скрипку Моцарта «Costa Violine»

У неділю, 22 липня, австрійський скрипаль Франк Стадлер виконає на завершальному концерті фестивалю «LvivMozArt» скрипковий концерт Вольфганга Амадея Моцарта на його скрипці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 405

16:15 20 липня 2018 р.

У Львові буде міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 384

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу