У Львові пройде «Фестиваль культур»

15:52 26 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього року до Львова приїхали 80 волонтерів зі семи країн світу, аби брати участь у реалізації соціальних проектів».

У прес-службі Львівської міськради запевнили, що 3 лютого о 13.00 у Центрі Шептицького розпочнеться «Фестиваль культур» – «традиційна подія від молодіжної організації AIESEC, яка проводиться впродовж останніх 15 років, яка  створює можливість для української молоді та жителів Львова познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн».

«Цього року до Львова приїхали 80 волонтерів зі семи  країн світу, аби брати участь у реалізації соціальних проектів. Під час заходу зберуться такі країни, як Китай, Туніс, Марокко, Бахрейн, Туреччина, Індонезія та Єгипет, аби продемонструвати унікальність своєї рідної культури за допомогою національних страв, звичаїв і одягу», – поінформували також у міськраді.

«Фестиваль cкладається з двох частин: перша частина - презентація культур інших держав стажерами, що перебувають на волонтерстві в Україні, друга частина - представлення культури нашої держави. У рамках заходу всі охочі можуть взяти участь у мовній школі, представленні нашої української культури та дізнатися про можливості від «AIESEC». Цей захід є безкоштовним», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:27 14 вересня 2021 р.

Lviv Orchestra Fashion відбувся у Львові

8 вересня у Львові відбувся показ нової колекції SS 2022 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv.

Рубрика: Культура

16:37 13 вересня 2021 р.

Іноземці та особи без громадянства можуть вакцинуватися від COVID-19 в Україні

Усі іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть вакцинуватися від COVID-19 за тією ж процедурою, що й українські громадяни. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу