У Львові продовжили до 31 жовтня конкурс проектів зовнішнього вигляду питних фонтанів

17:54 25 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Екскурсії по Львову» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Розглядаються архітектурні, дизайнерські й ландшафтні пропозиції.

«Закритий бліц-конкурс архітектурних, дизайнерських та ландшафтних проектів на визначення найкращої ідеї щодо зовнішнього вигляду питних фонтанів продовжили до 31 жовтня цього року» – повідомили сьогодні, 25 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Нагадаємо, він охоплює територію центральної частини міста, зокрема визначені місця на площах Ринок, Музейній, Галицькій, Марійській та Івана Підкови й проспекті Свободи. Ідея повинна:

1. Врахувати особливості сформованого історико-архітектурного, ландшафтного простору.

2. Забезпечити доступність до фонтанів маломобільних груп населення, дітей та людей з особливими потребами, із врахуванням зовнішнього вигляду та місця розміщення.

3. Забезпечити доступність до фонтанів спецтранспорту для їх обслуговування.

Загальні вимоги:

1. При пошуку ідеї необхідно врахувати особливості сформованого на сьогодні простору навколо кожного із місць встановлення фонтану (будинки, малі архітектурні форми, твори монументального та монументально-декоративного мистецтва тощо).

2. Проектант своєю ідеєю, повинен створити цілісний простір, який композиційно має влитись у навколишнє середовище.

3. Проектні рішення повинні враховувати історичний контекст конкурсних ділянок, а також історичну цінність забудови, наявність пам‘яток архітектури, вимоги до проектування в межах історичного ареалу міста, а також складені умови проектування в сформованій щільній історичній забудові.

4. Проектант своїм рішенням повинен забезпечити збереження, відповідно до вимог нормативних документів, необхідних відстаней для безперешкодного транспортно-пішохідного руху біля фонтанів.

Вимоги до зовнішнього вигляду:

1. Зовнішній вигляд фонтану першочергово повинен забезпечувати зручність у користуванні та можливість використання невеликої за розмірами тари (пляшки, стаканчики).

2. Матеріали – природні (камінь, мармур, граніт  тощо), з можливістю використання  традиційних технік (ковальство, литво тощо).

3.  Сама конструкція повинна бути стійкою до погодних умов, механічних чинників, зручною у догляді та обслуговуванні (огляд, заміна фільтрів).

Вимоги до проекту:

1. Проектом в частині благоустрою передбачити місця для відпочинку, а також урни для сміття.

2. При проектуванні необхідно враховувати рух велосипедів і передбачити велостоянки.

3. При проектуванні забезпечити можливість водовідведення, врахувавши необхідний ухил. 

4. При проектуванні, зокрема за адресою на проспекті Свободи, врахувати питання проведення капітального ремонту фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької.

5. Передбачити розміщення вказівників.

6. Проект має відповідати принципам сталого розвитку міста: існуючі зелені насадження на ділянці (площі Марійська) чи поблизу мають бути максимально збережені та враховані під час проектування, у випадку можливості їх збереження.

Подальшу інформацію можна отримати за тел.: +38 032 297 59 74, +38 032 297 59 83, www.city-adm.lviv.ua,bk.drinkingfountains@gmail.com. 

Детальніше про критерії відбору учасників, умови конкурсу, процедуру, нагороди тощо – за посиланням: https://drive.google.com/folderview?id=0Bw61aNtKgIvaflVOMGVVX1o1SFJQNFhfenJCQWFKV1FFYUFuMFBmTVcwX0NMUFZTM2VGb00&usp=sharing». 

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу