У Львові презентували «Послання миру на мішені»

14:30 11 липня 2018 р.

  • 0
  • 642


Фото: day.kyiv.ua

У Львові презентували 26 незвичних картин українського художника Андрія Чорновола, які вже побачили у США, Швейцарії та Великій Британії.

Про це повідомили в середу, 11 липня, на телевізійному «5 каналі», де також розповіли: «У Львові вони пробудуть до кінця липня. Для створення робіт митець використовує не звичайні полотна, а спортивні мішені для стрільби.  Саме мішень і є символом проекту. Але не як символ агресії, зброї та війни, а як ціль досягнення будь-якого результату».

«Усі роботи створенні із кількох тисяч маленьких мішеней. Їх ініціатори проекту збирають по всьому світу, де просять людей залишати на мішенях свої послання миру і добра. Щоб текст можна було прочитати художник малює картини напівпрозорими фарбами поверх мішені», – поінформували також на телеканалі.

«За словами автора Андрія Черновола мета проекту – об'єднати людей із різних країн концепцією світу без війни і насильства. Виставку вже побачили у США, Швейцарії та Великій Британії. У Львові вона пробуде до кінця липня», – розповіли також на телеканалі.

Андрій Чорновол пояснив: «Ми просимо на мішеньках людей записувати свої побажання миру для майбутніх поколінь. Потім ці мішені ми складаємо одна до одної і виходять такі полотна, і я роблю живопис з якимось смислом, прозорою фарбою, щоб кожен міг прочитати своє послання».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:40 22 вересня 2018 р.

Яцек Дукай у Львові презентує «Кригу» (відео)

У суботу, 22 вересня, о 18.15 у Прес-клубі відбудеться презентація відомого науково-фантастичного роману сучасного польського письменника Яцека Дукая «Крига», що вперше вийшов друком українською мовою у видавництві «Астролябія».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 297

17:00 21 вересня 2018 р.

Фундамент під Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні закладуть у Львові наступного тижня

У міськраді запевнили: «Вже з понеділка у сквері на вулиці Кривоноса розпочнуть роботи із закладання фундаменту під Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 360

Останні новини

У Львові презентували книгу про Російську імперію – очима поляка

У прикордонних чергах на Львівщині – 1022 автомобілі

Синоптики попередили львів’ян про пориви вітру

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ