У Львові презентували книги про жінок на війні

16:45 6 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 6 травня, у Львові розпочався перший в Україні форум військових письменників.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У перший день форуму, свої книги презентували письменники, які пишуть на сучасну військову тематику. Серед них – військові кореспондентки Євгенія Подобна та Наталя Нагорна. Книга «Дівчата зрізають коси» Євгенії Подобної – спогади  жінок-військових, які брали участь в російсько-українській війні у складі Збройних сил України та добровольчих підрозділів у 2014-2018 роках».

Євгенія Подобна зазначила: «Три з половиною роки я пропрацювала на війні. З часом мені захотілося написати більше про тих людей, яких я бачила. Я співавтор трьох книг про війну і автор однієї.  У книзі – 25 монологів дівчат, які воювали у різні періоди від чотирьох місяців до п’яти років. Це дійсно унікальні люди і дуже б хотілося, щоб всі прочитали про них, про їхні долі».

«Художню книгу «Повернутися з війни» із цікавими ілюстраціями презентувала також на форумв Наталя Нагорна, яка розповіла про війну крізь призму української родини. Форум триватиме  упродовж трьох днів на різноманітних локаціях, зокрема  Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука, Франковому університеті, Будинку офіцерів, Академії сухопутних військ», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Упродовж форуму кожен охочий зможе придбати книги авторів. У межах форуму автори здійснять поїздки у райони області, де презентують свої книги і поспілкуються з читачами», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

11:00 22 вересня 2021 р.

Сьогодні у Львові представляють 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021 (відео наживо)

Сьогодні, 22 вересня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Представлення 12 учасниць, які боротимуться за титул Міс Львів-2021".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу