У Львові оновлять сквер на площі Вишиваного

10:30 30 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Начальник міського управління урбаністики Олександра Сладкова повідомила: «Наразі встановлення пам’ятника не передбачається, зате ми облагородимо ту клумбу, яка вже 40 років стоїть, не виконуючи своєї функції».

«Площа Вишиваного стане новим місцем для відпочинку львів’ян», – запевнили сьогодні, 30 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Начальник міського управління урбаністики Олександра Сладкова розповіла під час прес-конференції:

У Львові з’явиться новий громадський простір. На площі Вишиваного в Галицькому районі міста оновлять покриття, висадять кущі, встановлять вуличні меблі та приведуть до ладу дитячі майданчики.

Це район часів польської забудови. Тоді дуже добре планували громадські простори, дуже багато часу їм приділяли. Тому ми, радше, запланували толоку, а не реконструкцію. Тут пропонують замостити площу зеленою бруківкою, облагородити велику квадратну клумбу посередині, висадивши її кущами, а також встановити вуличні меблі та провести освітлення.

Є навіть місцеві ініціативи щодо того, щоб влаштувати тут пам’ятник Вишиваному. Чомусь люди дуже звикли до того, що всюди має бути якийсь пам’ятник, або якась цікавинка. Наразі встановлення пам’ятника не передбачається, зате ми облагородимо ту клумбу, яка вже 40 років стоїть, не виконуючи своєї функції.

Сквер уже має великі дерева, тож навіть за допомогою невеликого втручання – простого ремонту і встановлення хороших вуличних меблів – можна змусити дивитись на площу зовсім по-іншому. Коли на голому місці садиш дерева, то воно гарно виглядатиме через років 20-30. А тут ми будемо бачити результат одразу.

Станом на зараз розроблено проект оновлення площі, який незабаром піддадуть експертизі. Зараз також друкують буклети для ознайомлення мешканців з проектом. Ініціатори наполягають і на проведенні громадських обговорень, хоча вже зараз активно спілкуються із мешканцями в процесі дослідження ділянки під проект.

Почати ж утілювати ідею в життя планують уже наступного місяця. За словами голови Галицької районної адміністрації Ірини Іванчини, на це з міського бюджету спрямували 700 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу