У Львові оголошено конкурс концепцій дідуха й шопки

20:05 10 червня 2015 р.

  • 0


Фото: bbc.com

У найбільшому місті на заході України «готують сани влітку».

Управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Музей народної архітектури та побуту у Львові оголошують конкурсний відбір на кращу інноваційну концепцію міського різдвяного дідуха та міської різдвяної шопки у Львові із дійовими персонажами. Організатори конкурсу пропонують учасникам переглянути погляд на традиційні елементи Різдва – шопку та дідух, і зробити їх у дусі сучасності з використанням не лише традиційних матеріалів.

Основні вимоги до дідуха: мобільність; багаторазове використання (не менше п’яти років); легкість у монтажі та демонтажі; можливість використання у відкритому просторі; орієнтовна висота – два-чотири метри. Основні вимоги до шопки: мобільність; багаторазове використання (не менше п’яти років); легкість у монтажі та демонтажі; розташування у відкритому просторі; орієнтовні розміри (В*Ш*Г): 4 м * 4 м * 2,5 м (максимальне відхилення – 0,5 м); наявність персонажів шопки .

Вимоги до подання: 1. Текстовий опис концепції – до 1000 знаків. 2. Кольорова візуалізація.  3. Опис технічних характеристик.  4. Орієнтовний кошторис виготовлення (вказати пропонованого виробника).

Термін подання проектів для участі у конкурсному відборі: 25 вересня 2015 року до 23.59. Пропозиції подавати на адресу: вулиця Чернеча Гора, 1, Музей народної архітектури та побуту у Львові, або за посиланням http://goo.gl/Eu2vyx, заповнивши відповідну електронну форму.

Учасник конкурсу може подати окремо концепцію міського різдвяного дідуха або міського різдвяної шопки чи поєднати дідуха й шопку в одній концепції.

Кількість подань від одного учасника не обмежується. Участь можуть брати фізичні та юридичні особи.

Додаткові вимоги щодо наявності професійної освіти чи досвіду учасників конкурсного відбору відсутні. Оголошення результатів відбудеться до 25 жовтня 2015 року.

Автор чи авторська група відібраного проекту отримає винагороду. Організатори відбору можуть використовувати візуальні матеріали претендентів з промоційною метою.

Контактна особа: Євген Червоний, заступник директора Музею народної архітектури та побуту з розвитку, тел. 271-21-05, e-mail: chervonye@gmail.com.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львові до 1 червня карантин не послаблюватимуть, — рішення міської комісії ТЕБ і НС

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

У віці понад 60 років дозволено працювати не лише депутатам і суддям

Як відшукати роботу мрії у Львові

Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу