У Львові оголошено конкурс концепцій дідуха й шопки

20:05 10 червня 2015 р.


Фото: bbc.com

У найбільшому місті на заході України «готують сани влітку».

Управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Музей народної архітектури та побуту у Львові оголошують конкурсний відбір на кращу інноваційну концепцію міського різдвяного дідуха та міської різдвяної шопки у Львові із дійовими персонажами. Організатори конкурсу пропонують учасникам переглянути погляд на традиційні елементи Різдва – шопку та дідух, і зробити їх у дусі сучасності з використанням не лише традиційних матеріалів.

Основні вимоги до дідуха: мобільність; багаторазове використання (не менше п’яти років); легкість у монтажі та демонтажі; можливість використання у відкритому просторі; орієнтовна висота – два-чотири метри. Основні вимоги до шопки: мобільність; багаторазове використання (не менше п’яти років); легкість у монтажі та демонтажі; розташування у відкритому просторі; орієнтовні розміри (В*Ш*Г): 4 м * 4 м * 2,5 м (максимальне відхилення – 0,5 м); наявність персонажів шопки .

Вимоги до подання: 1. Текстовий опис концепції – до 1000 знаків. 2. Кольорова візуалізація.  3. Опис технічних характеристик.  4. Орієнтовний кошторис виготовлення (вказати пропонованого виробника).

Термін подання проектів для участі у конкурсному відборі: 25 вересня 2015 року до 23.59. Пропозиції подавати на адресу: вулиця Чернеча Гора, 1, Музей народної архітектури та побуту у Львові, або за посиланням http://goo.gl/Eu2vyx, заповнивши відповідну електронну форму.

Учасник конкурсу може подати окремо концепцію міського різдвяного дідуха або міського різдвяної шопки чи поєднати дідуха й шопку в одній концепції.

Кількість подань від одного учасника не обмежується. Участь можуть брати фізичні та юридичні особи.

Додаткові вимоги щодо наявності професійної освіти чи досвіду учасників конкурсного відбору відсутні. Оголошення результатів відбудеться до 25 жовтня 2015 року.

Автор чи авторська група відібраного проекту отримає винагороду. Організатори відбору можуть використовувати візуальні матеріали претендентів з промоційною метою.

Контактна особа: Євген Червоний, заступник директора Музею народної архітектури та побуту з розвитку, тел. 271-21-05, e-mail: chervonye@gmail.com.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

08:42 14 травня 2021 р.

На Львівщині на одну народну артистку стало більше

У Львівському академічному обласному музично-драматичний театрі ім. Ю. Дрогобича (м. Дрогобич) відбувся бенефіс народної артистки України Надії Цибульської, під час якого заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив актрисі державну нагороду «Народна артистка Україна».

Рубрика: Культура

19:19 13 травня 2021 р.

У Львові на честь Папи Римського Івана Павла ІІ планують перейменувати вулицю і площу

У червні цього року виповнюється 20 років, як Папа Римський Іван Павло ІІ з пастирським візитом відвідав Україну, зокрема Львів. З нагоди цього місто готує програму заходів, серед яких, зокрема, планують перейменувати одну із львівських вулиць, а також площу.

Рубрика: Культура

15:08 12 травня 2021 р.

Світові зірки джазу приїдуть до Львова на Leopolis Jazz Fest 2021

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021 стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Закордонні артисти, зірки джазу, підтвердили свою готовність приїхати для Львова та чекають на зустріч зі слухачами.

Рубрика: Культура

13:44 12 травня 2021 р.

Андрій Макаревич виступив у Львові з аншлагом

Російський музикант і лідер рок-гурту "Машина часу" Андрій Макаревич відвідав Львів, а також виступив із джазовим проєктом YO5 на відкритому повітрі у клубі FESTrepublic.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу