У Львові обрали «Miss International Ukraine-2015»

19:45 18 жовтня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

5 листопада 2015 року в столиці Японії – Токіо відбудеться 55-й ювілейний конкурс краси «Miss International-2015». Свято краси відбудеться під патронатом прем'єр міністра Японії. Україну на цьому конкурсі представлятиме львів’янка Ніна Горинюк, яка брала участь у соціальному проекті «Міс Львів». Завдяки народному голосуванні стала переможницею соцпроекту, володаркою титулу «Міс Львів-2015».

Про це повідомили організатори проекту.

На конкурс краси в Токіо, Ніна Горинюк потрапила не випадково – пройшла відбір на спеціальному кастингу, де зокрема брали участь й інші учасниці реаліті-шоу «Міс Львів».

Як зазначив президент конкурсу Miss International Ukraine Сергій Матяш, кастинги відбувалися в кількох містах України – Львові, Києві, Сумах, Житомирі, Вінниці.
Під час кастингу члени журі конкурсу Miss International-2015 були повідомлені про те, що Ніна бере участь в соціальному телепроекті «Міс Львів» і не мали жодних заперечень щодо цього. 

«Питання заявки на конкурс в Токіо – це ще й клопіт  візової підтримки. На вирішення візових питання потрібен місяць, - зауважив Сергій Матяш. -  Кастинги відбулися три тижні назад».

За його словами, щойно з’явилася інформація про те, що на Miss International-2015 може поїхати Ніна Горинюк, яка пройшла етап відбору, як з’явилася інтрига. «На конкурсі Miss International-2015 існує олімпійський принцип: з одної країни – лише одна учасниця, – пояснює Сергій Матяш. – Тоді яким чином на цей конкурс ще претендує харків’янка, учасниця конкурсу «Міс Україна-2015»? Є ще одна нелогічність.  Яким чином власники конкурсу «Міс Україна», який проводився під егідою «Міс світу» оголошує свою учасницю на інший конкурс – конкурс своїх конкурентів? Легітимність двох учасниць з України (львів’янки та харків’янки) можна пояснити так. Для того, щоб поїхати на Miss International-2015 потрібен кастинговий відбір. Кастинг пройшла Ніна Горинюк».

«Я дійсно була на кастингу, де показала журі своє портфоліо, відповідала на низку запитань, - підтвердила Ніна Горинюк. – У соцпроекті «Міс Львів» експертом була також офіційний представник конкурсу Міс світу в Україні, яка запросила кількох конкурсанток спробувати сили на кастингу. На співбесіді мене запитували, чого хочу досягти в житті, запитували про освіту. Виявилося, що одна з членів журі теж художня гімнастка, ми говорили про цю сферу. Їй сподобалося, що я треную дітей. Також на кастингу вели відеозйомку моєї розповіді-презентації. Потім я трохи продефілювала, попросили зняти підбори, уточнили параметри. Не знала, що пройшла відбір на кастингу. Півтори тижні тому мене викликали у Київ, де повідомили, що їду на конкурс Miss International-2015. Потім підписала контракт».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу