У Львові облаштують сквер біля палацу культури

11:30 19 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Біля палацу культури імені Гната Хоткевича планують створити громадський простір, який поєднуватиме площу, дворик та частину вулиці».

Про це повідомили у вівторок, 19 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Львівські архітектори з організації «Urbanideas» створили проект облаштування громадського простору біля Палацу культури імені Гната Хоткевича на вулиці Кушевича, 1. За словами автора проекту Ольги Криворучко, це буде багатофункціональний простір, де можна відпочити та провести культурний захід».

Ольга Криворучко пояснила: «Це створюється для того, щоб упорядкувати громадський простір. Проект ще має обговорюватися з мешканцями та зацікавленими сторонами. Ми хотіли, щоб ця територія була більш людяною, зручною в користуванні і багатофункціональною. Це така культурна локація на Підзамчі, де дуже мало таких місць відпочинку».

«У плані проекту передбачається облаштування багатьох зручних місць для сидіння та відпочинку, а також амфітеатральних сходів, де можна буде проводити концерти. Дворик палацу хочуть зробити більш затіненим, а пішохідну частину вулиці Кушевича біля палацу зробити складовою громадського простору. Проект львівських архітекторів також передбачає озеленення території біля палацу», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу