У Львові облаштують громадський простір біля цирку, – ЛМР (+відео)

16:15 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

У центрі скверу посеред вулиці Городоцької встановлять пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу.

«Ремонтні роботи біля Львівського цирку стартували», – запевнили сьогодні, 5 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«На площі вже оновлюють мощення, незабаром насадять і зелені, а в центрі скверу встановлять пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу. Завершити облаштування простору планують до жовтня.

Загалом проект щодо реконструкції простору поблизу цирку охоплює три складові: площу, передану місту цирком для реалізації проекту, сквер та власне пам’ятник. Так, на благоустрій площі в міському бюджеті передбачено 1,45 млн. гривень, на сквер – 1,46 млн. гривень, та на будівництво пам’ятника – 2,178 млн. гривень.

Голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина розповіла: «Проект пам’ятника вже має три роки. Його цьогоріч доопрацьовували. Вже проведено тендер, визначений виконавець, і є надія, що цей проект реалізують до початку жовтня, тому що там роботи трошки складні. Окрім того, згідно з проектом оновлення скверу, на площу звідти перемістять скульптуру з клоунами – це було побажання керівництва цирку».

Як зазначила керівник міського управління урбаністики Олександра Сладкова, важливим елементом реконструкції площі є розмежування простору для паркування та простору для відпочинку. Зокрема, поблизу цирку передбачене облаштування паркінгу на 49 місць.

Окрім того, за словами посадовця, тут планують висадити 11 дерев різного розміру та 22 кущі. Йдеться про південні рослини, на кшталт райських яблунь, катальп чи шовковиць, які зможуть витримувати високі температури.

Сладкова зазначила: «Ми намагалися слухати людей. Усі їхні думки здебільшого сходились на тому, що тут хочуть бачити якусь зелень, тінь. У будь-якому разі на площі буде багато плитки, тож виживуть лише ті дерева, які потребують менше вологи і здатні витримувати велику спеку». 

Також зараз фахівці продовжують працювати над проектом оновлення дитячого майданчика біля цирку. Були також і пропозиції щодо облаштування неподалік мотузкового парку. Як зазначив заступник директора Львівського цирку пан Любомир, востаннє цю площу ремонтували ще в 70-х роках, тож цей проект став приємною дуже несподіванкою для керівництва та відвідувачів закладу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу