У Львові облаштували громадський простір за 4,1 млн. гривень

16:48 1 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Сихівському районі Львова завершили облаштування громадського простору на проспекті Червоної Калини, 121-125

Про це повідомили у вівторок, 1 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Роботи на цьому об’єкті розпочали в червні цього року, проводилися вони за кошти міського бюджету. Загальна вартість робіт – 4,1 млн. гривень».

Голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк зазначила: «Цього року ми завершили облаштування громадського простору на вулиці Гашека, й, фактично, завершили роботи з капітального ремонту та облаштування бульвару на проспекті Червоної Калини, 121-125. Тут ми встановили якісне освітлення, висадили нові зелені насадження, встановили вуличні меблі, замостили плиткою ФЕМ центральну алею, облаштували зручний заїзд для людей на візочках і матерів із колясками та постелили тактильну плитку».

«Вартість робіт – чотири мільйони 100 тисяч гривень. Виконувало роботи а ТзОВ «Альтбуд-ЛВ». За пропозицією мешканців також облаштуємо кілька перил на сходах», – повідомила також Галина Гладяк.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура