У Львові оберуть на конкурсі кращих діячів культури міста | Новини Львова

У Львові оберуть на конкурсі кращих діячів культури міста

18:05 9 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Кандидатури для відзначення можуть подаватися шляхом самовисунення, громадськими, професійними і творчими організаціями, установами та закладами культури.

«Управління культури Львівської міської ради оголошує конкурс у рамках Програми відзначення працівників культури. Конкурс оголошується за напрямками: 1. Бібліотечна справа. 2. Музичне мистецтво. 3. Театральне мистецтво. 4. Образотворче мистецтво. 5. Хореографічне мистецтво. 6. Народна творчість та аматорське мистецтво. 7. Менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Цього року Конкурс отримав додаткову номінацію – менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури. Цей напрямок охоплює широке коло менеджерів культури: представників громадських організацій, творчих формацій, працівників бюджетних установ та закладів культури.

Учасниками конкурсу за іншими шістьма напрямками можуть бути  працівники установ та закладів культури, підпорядкованих управлінню культури департаменту гуманітарної політики. Кандидатури для відзначення можуть подаватися шляхом самовисунення, громадськими, професійними і творчими організаціями, установами та закладами культури. 

Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 79008, Львів, площа Ринок, 1, Львівська міська рада (з поміткою «На відзначення працівників культури м. Львова»). Необхідні документи: 1. Заява (зразок додається). 2. Анкета претендента. 3. Відеопрезентація про діяльність претендента за останні 12 місяців тривалістю до 3 хв. (файл у форматі «avi», «mpeg4» або «mkv»; подається на диску або флешносії). 4. додатково можуть також подаватись у довільній формі інші матеріали, що підтверджують результати діяльності кандидата за останні 12 місяців (рекомендаційні листи, відгуки у пресі, спеціальні відзнаки, пов’язані з професійною діяльністю тощо).

Прийом документів триває до 10 листопада 2015 року включно. Журі відзначить працівників культури, які втілили успішні проекти у сфері культурного менеджменту та чия діяльність стала помітним явищем в культурно-мистецькому житті Львова.

У кожній номінації буде обрано три переможці, які отримають грошову винагороду в розмірі 6 тисяч гривень. Контактні особи: 

Для напрямків 1-6: Людмила Назарук, головний спеціаліст відділу культури і мистецтв, секретар журі (тел. 2975860, e-mail: liudmyla.nazaruk@city-adm.lviv.ua) Для напрямку «Менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури»: Ірина Шимон, спеціаліст І категорії відділу маркетингу і культурних індустрій (тел. 2354882, e-mail: irynashymon@gmail.com)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

Останні новини

Українцям дозволили в'їзд ще в дві країни

У черзі на українсько-угорському кордоні 200 транспортних засобів

У Львові помер чоловік, який потрапив під колеса тролейбуса

Водія тролейбуса, під колеса якого потрапив пасажир, відсторонено від роботи

У Львові Козицький заборонив Садовому культурні заходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу