У Львові оберуть на конкурсі кращих діячів культури міста

18:05 9 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Кандидатури для відзначення можуть подаватися шляхом самовисунення, громадськими, професійними і творчими організаціями, установами та закладами культури.

«Управління культури Львівської міської ради оголошує конкурс у рамках Програми відзначення працівників культури. Конкурс оголошується за напрямками: 1. Бібліотечна справа. 2. Музичне мистецтво. 3. Театральне мистецтво. 4. Образотворче мистецтво. 5. Хореографічне мистецтво. 6. Народна творчість та аматорське мистецтво. 7. Менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Цього року Конкурс отримав додаткову номінацію – менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури. Цей напрямок охоплює широке коло менеджерів культури: представників громадських організацій, творчих формацій, працівників бюджетних установ та закладів культури.

Учасниками конкурсу за іншими шістьма напрямками можуть бути  працівники установ та закладів культури, підпорядкованих управлінню культури департаменту гуманітарної політики. Кандидатури для відзначення можуть подаватися шляхом самовисунення, громадськими, професійними і творчими організаціями, установами та закладами культури. 

Документи для участі у конкурсі подаються за адресою: 79008, Львів, площа Ринок, 1, Львівська міська рада (з поміткою «На відзначення працівників культури м. Львова»). Необхідні документи: 1. Заява (зразок додається). 2. Анкета претендента. 3. Відеопрезентація про діяльність претендента за останні 12 місяців тривалістю до 3 хв. (файл у форматі «avi», «mpeg4» або «mkv»; подається на диску або флешносії). 4. додатково можуть також подаватись у довільній формі інші матеріали, що підтверджують результати діяльності кандидата за останні 12 місяців (рекомендаційні листи, відгуки у пресі, спеціальні відзнаки, пов’язані з професійною діяльністю тощо).

Прийом документів триває до 10 листопада 2015 року включно. Журі відзначить працівників культури, які втілили успішні проекти у сфері культурного менеджменту та чия діяльність стала помітним явищем в культурно-мистецькому житті Львова.

У кожній номінації буде обрано три переможці, які отримають грошову винагороду в розмірі 6 тисяч гривень. Контактні особи: 

Для напрямків 1-6: Людмила Назарук, головний спеціаліст відділу культури і мистецтв, секретар журі (тел. 2975860, e-mail: liudmyla.nazaruk@city-adm.lviv.ua) Для напрямку «Менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури»: Ірина Шимон, спеціаліст І категорії відділу маркетингу і культурних індустрій (тел. 2354882, e-mail: irynashymon@gmail.com)».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу