У Львові о 20:00 відкриють фотовиставку про війну

10:05 19 жовтня 2015 р.


Фото: volynpost.com

Світлини експонуватимуть на стіні Музею зброї «Арсенал» (з боку вулиці Братів Рогатинців, напроти кав'ярні «Пструг, хліб та вино»).

«У понеділок, 19 жовтня, о 20:00 у Львові на стіні Музею зброї «Арсенал» (з боку вулиці Братів Рогатинців, напроти кав'ярні «Пструг, хліб та вино») четверо фотожурналістів покажуть свої фотографії про війну на Донбасі. Проект присвячений пам'яті фотографа, волонтера та вояка АТО Віктора Гурняка, який 19 жовтня 2014 року загинув в бою в Луганській області», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Проект реалізовують четверо фотографів – Макс Левін, Джозеф Сивенький, Маркіян Лисейко та Петро Задорожний. Глядачі зможуть почути розповіді авторів про сюжети своїх фоторобіт, а також поставити запитання.

Петро Задорожний розповів: «Ми, фотографи, працюючи для ЗМІ, часто не можемо розповісти про усе, що траплялося безпосередньо з нами. Цей проект - можливість показати усі ці життєві переживання, зокрема історію нашого друга-фотографа Віктора Гурняка, який рік тому загинув під час війни».

Проект представить фотороботи Віктора Гурняка з війни, частина з яких зроблена у день його загибелі. Маркіян Лисейко та Макс Левін продемонструють фото з Іловайського котла. Джозеф Сивенький покаже та розповість історії вояків, які після поранень вчаться жити в нових умовах.

Захід – безкоштовний та відкритий для усіх. Проходитиме на вулиці Братів Рогатинців біля музею «Арсенал». 

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу