На вулиці Хуторівка у Львові о 20.00 розпочнеться концерт християнської музики «Kerygma Project»

14:04 24 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сьогодні, 24 липня, в рамках молодіжного християнського фестивалю «Вітру На-Дії» на території духовної семінарії Святого Духа на вулиці Хуторівка, 35 пролунають 12 аудіозаписів.

 «Kerygma Project» – спільний проект якісної музики від християн, створений у співпраці Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису «Ceciliarec». До «Kerygma Project» входить 12 аудіозаписів, виданих на одному диску весною 2015 року.  Програма відбувається за партнерства Благодійного Фонду імені митрополита Андрея Шептицького, Творчої студії «Ceciliarec», Комісії у справах молоді УГКЦ та Ради Євангелізації УГКЦ.

Учасники програми – музиканти Христина Підлісецька (вокал, бек-вокал), Олексій Каплунський, (гітара) Захар Валага (скрипка); Сергій Львов (гітара, вокал), Марічка Чабан (клавіші, вокал), Олена Скиба (гітара), Славко Підківка (гітара), Олег Підківка (барабани), Анастасія Войтюк (бандура), Дмитро Горогоцький (гітара), Галина (вокал), Сергій Погребняк (бубник). Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу